Какво гърне да си купим?

  • 1 751
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Скоро искам да си купим гърне и искам да ви питам каква марка ще ми препоръчате.
Аз гледах музикалните на Chipolino, някой има ли мнение за тях?

# 1
  • Мнения: 284
нашето е обикновено за 2 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 117
И нашето е съвсем обикновено.Първоначално мислех да купя музикално, но приятелка ми се оплака , че дъщеричката и се изплашила от музиката и махнали батериите.Важното е работата да е свършена!
Има някои по-големи, други са за по-малки дупета.  hahahaСамо детенцето да не се плаши от гърнето и да пищи, защото има и такива.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Най-обикновено гърне Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 771
У нас най-ползваното гърне е най-простото, което съм купила за не повече от 3 лв. Другото, което е като столче с облегалка не е удобно и не се ползва.

# 5
  • Мнения: 35 891
да има капак, особено ако живееш в къща

# 6
  • Мнения: 551

Аз също сам за обикновенното гърне, нашето е на Чико . А за тези музикалните имам особено мнение. newsm30

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние сме с Чико и съм доволна, имахме едно музикално е вярвай ми по едно време ми идеше да се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 5 255


Ползваме обикновено гърне на Чико  Peace
Според мен всякакви други, които са музикални, с дръжки и глави на животни - няма смисъл  Naughty - само отвличат вниманието.
Предназначението на гърнето е едно, а всички знаем какво е то  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 455
И ние сме с обикновенно на Чико.За музикалните съм чувала само отрицателни отзиви.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Всякакво друго, но не и анатомичните прозрачни на Нук.
По-голяма глупост не бях купувала - ужасни са !

# 11
  • Мнения: 1 737
На Бертони, нашето е с дръжки и въртяща се топка отпред, които се махат и става обикновено. Без дръжките категорично отказва да седи на него. Имаме и музикално, но тъй като е без дръжки не седи на него и не е чул, че като свърши работата свири.  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 737
Всякакво друго, но не и анатомичните прозрачни на Нук.
По-голяма глупост не бях купувала - ужасни са !
Защо? Аз имам намерения когато най-после се научи да му купя точно такова, за да не го вдигам няколко пъти да проверя дали е свършил работата, защото се ядосва, а през прозрачното се вижда.

# 13
  • Мнения: 2 529
Моят син вече от доста време дори и нощем не пишка в гащите и вече сяда на детска седалка на тоалетната чиния, но до този успех  Laughing Flutter стигнахме с няколко гърнета, 2 обикновени и едно като столче, като най-много се ползваше, а и сега понякога си върши работата на него, гърнето-столче.

# 14
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми е с най-обикновено анатомично гърне,купено от магазин за домашни потреби (2-3лв,не помня вече).Ето го:http://images12.snimka.bg/001733334.jpg

Общи условия

Активация на акаунт