Изнесох се и да ви кажа ми харесва...

  • 1 948
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте,
Преди време бях писала, темата се казваше "И аз съм тук...", за съжеление не я намирам за да дам линк към нея. С две думи си бях изляла душата с простотийте на мъжа ми. Сега се изнесох заедно с бебчо и да ви кажа вече седмица сме така и на мен много ми харесва. Идва чат пат за по 1 час да види дечко и това е. Не се тормозя вече и ми е екстра. Семейстото ми ми помага и подкрепя така че се чувствам чудесно. Благодаря на всички че сте тук и ме подкрепихте ме в труден момент.
 Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 456
Браво на теб!  bouquet

За да бъдеш добра майка е изключително важно да бъдеш спокойна и щастлива! newsm51 newsm51 newsm51

# 2
  • Мнения: 2 863
Мечо Пух радвам се да чуя, че си добре!
Браво, ще видиш как лека по лека се нареждат нещата и живота пак ще ти е усмихнат, сега си организирай едни хубави празници и си гледай живота  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 809
Мечо Пух радвам се да чуя, че си добре!
Браво, ще видиш как лека по лека се нареждат нещата и живота пак ще ти е усмихнат, сега си организирай едни хубави празници и си гледай живота  bouquet
Точно така! PeaceАз също се радвам ,че си добре!Убедена съм ,че и още по-добре ще се почувстваш! Hug

# 4
  • Мнения: 2 655
Аз не помня историите, но те поздравявам!
За да постигнеш всичко, което желаеш трябва да си наясно със себе си:
1.какво искаш;
2. от кого;
3. как да се реши;
Сега като си сама опитай се да помислиш и да видиш живота си за напред. Искаш ли да бъдеш с този човек или не, какво би искала да се промени и т.н. Обмисли всичко, а ако си решила окончателно да е раздяла пак ще ти помогнем и подкрепим.
Добре е, че има хора около теб!
Поздрави и се пази ти и детето!
Сега то е най-важното, но важна сии ти!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
Хубаво е, че се чувстваш добре. Ще се наредят нещата, ама стъпка по стъпка.
Весели празници си направете с дечко и нова година - нов късмет! Усмивки и слънце!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 956
Браво първо за решителността  Peace Второ- много радостно е ,че се чустваш добре.
Желая ти много щастливи празници с дечко и близките ти хора   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Поздрави за смелостта. Hug
Щом така се чувстваш, значи е било правилното решение.   bouquet
Като дете на разведени родители, мога да ти кажа, че наистина спокойствието е много важно и не е толкова лошо това положение.
Весели празници и една много хубава година, изпълнена със сбъднати желания Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 315
Много се радвам, че се чувстваш добре! Успех и кураж ти желая, но щом си направила първата крачка значи си имаш достатъчно кураж! Прекрасни мигове за напред!   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 665
За да бъдеш добра майка е изключително важно да бъдеш спокойна и щастлива!
Това е истината! Успех ти пожелавам, подкрепата на близките е много важна-имаш я, другото зависи изцяло от теб.

# 10
  • до канала
  • Мнения: 518
браво newsm10

# 11
Дано си все така по-добре,радвам се за всяка самотна майка която е ДОБРЕ и не си последната.Пожелавам на всяка майка,нека правим по-добри решения за бащата на децата си  и нека всяка ,ВСЯКА самотна майка се оправя добре в БГ.Искам в това отношение да сме като в Германия,нека всяка майка може да живее добре сама дори.Знам и съм сигурна дори че ще имаш по-добър живот,нека го намериш по-скоро.Мисля за теб и за всяка друга,нека положителните ни мисли помогнат за едно по-добро бъдеще за жените в БГ.МАТРИАРХАТ ,дано поне в това отношение стигнем немците(знам че в това са ок поне)
Успех,много ви харесвам всичките и теб Мечо Пух:)

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Браво! Давай в същия дух! Бъди смела и щастлива!

# 13
  • Мнения: 4 053
За да бъдеш добра майка е изключително важно да бъдеш спокойна и щастлива!
Това е истината! Успех ти пожелавам, подкрепата на близките е много важна-имаш я, другото зависи изцяло от теб.

това е истината.успех и от мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт