пак за тапата

  • 1 133
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,та въпроса ми е винаги ли изтича тапата премесеста с кръв или не защото аз имам едно такова от няколко дена нещо прозрачно като желе не излиза постояно през деня но го има,дали това може да е тапата или  е съвсем друго аз съм в 39г.с .Благодаря предвърително за отговорите bowuu Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 336
Здравейте момичета,та въпроса ми е винаги ли изтича тапата премесеста с кръв или не защото аз имам едно такова от няколко дена нещо прозрачно като желе не излиза постояно през деня но го има,дали това може да е тапата или  е съвсем друго аз съм в 39г.с .Благодаря предвърително за отговорите bowuu Heart Eyes



Много е вероятно да е тапата Peace Ако има кръв случая е спешен и трябва да се тича незабавно към най-близкото АГ, дано на никого не се случва Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 35 910
Може да има кръв, но може и да няма.Да е просто с по-розов оттенък.
Ако е нещо, което е различно и не се е получавало до сега- може би е това.
Слузта е доста и няма как да не го различиш - точно като желе е и е в по-голямо количество.
Леко раждане Grinning

# 3
denis_d нямам розов отенък само това прозрачното като желе и не тече по много имам го по 2-3пъти в дяня,термина ми е на 22.12.

# 4
  • Мнения: 3 336
denis_d нямам розов отенък само това прозрачното като желе и не тече по много имам го по 2-3пъти в дяня,термина ми е на 22.12.

Много леко раждане ти желая, явно е навремило, стягай багажа, че като /ако/ текнат водите няма да имаш време  и настроение за това Wink Да се похвалиш после Hug

# 5
mishlentze багажа ми е стегнат само чакам да доиде момента,ще се похваля като родя Wink

# 6
  • Мнения: 5 362
Леко раждане тогава!

# 7
  • Мнения: 2 019
най-вероятно ще е скоро

# 8
  • Мнения: 113
тапата когато ми изте4е нямаше кръв. То е едно белезникаво нещо и изведнъж изтича

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Май скоро ще се хвалиш с бебо на ръце smile3525

# 10
  • Мнения: 178
И аз имах белезникава слуз, но  не беше никаква тапа, а от самата бременност. Embarassed Дано при теб е различно!! Praynig Много успех и  леко раждане !Стискам палци!!! baby_neutral

# 11
  • София
  • Мнения: 3 390
Не е задължитлно да е тапата, но е много вероятно  Hug

# 12
  • Мнения: 1 183
Успех и леко раждане ти пожелавам   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 671
Май ражданетио ти съвсем е наближило! Успех и дано всичко мине леко и без проблеми! Hug

# 14
Mомичета днес през ноща 2-ти ходих в тоалетната и 2-ти забелязах че ми тече едно такова розово като слуз това сигорно е тапата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт