Гледайте днес ИСКРЕНО И ЛИЧНО :-)

  • 2 799
  • 61
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Ако имате възможност гледайте ИСКРЕНО и ЛИЧНО. Предаването е за ДБМ, участват Роси(Lavender), Мери(Magnoliam), Мариетка (МЕРЕЛИН)с бебе Ния на три семици. Ще има информация и за благотворителния коледен базар, който ще се проведе утре и другиден (16 и 17.12) в зала 4 на НДК от 10 до 18ч. и където ви чакамеееееее Hug Joy!!

п.с. Утре ТВ звездите може да раздават и автографи, в краен случай кафе и уникални ръчно изработени картички, които ще можете да си купите срещу скромна сума, която отива, за да зарадва дечицата в домовете  Heart Eyes

Има и други страхотни красоти, елате ги вижте, изберете и купете  Wink и зарадвайте близките си с едни уникални коледни подаръци, които ще донесат тройна радост- на вас докато ги избирате, на близките ви и на най-невинните и страхотни дечица-тези, които нямат кой да ги гушка и радва всеки ден...

п.с.2. Утре ще ви "тормозя" с нова призивна тема за базара Simple Smile

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще гледам Peace
А възможно ли е през интернет да пазарувам и ако не, то помислете да има и такъв вид благотворителен базар, че да можем и от провинцията да се включваме. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 544
Няма да гледам, защото съм на работа, НООООО на базара ще дойда да пазарувам. Hug

# 3
  • Мнения: 1 427
Ще гледам непременно! Peace

# 4
  • Мнения: 260
 Ще се опитам да го гледам, а на базара задължително ще дойда!  Peace

# 5
  • Мнения: 5 577
Супер и аз ще гледам.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 210
Ще гледам Peace
А възможно ли е през интернет да пазарувам и ако не, то помислете да има и такъв вид благотворителен базар, че да можем и от провинцията да се включваме. Peace

Ми Бу има идея, ако остане нещо непродадено (ама то сигурно нямаааа , а дано! Wink Praynig) да се пуснат нещата през Продавалника...

# 7
  • Мнения: 3 248
Побут! Whistling

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ще ми е интересно да гледам Crazy

# 9
  • Мнения: 52
Ще гледам  bouquet

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз пък искам да попитам къде е зала 4;
и предаването ще гледам и утре ще дойда Grinning

# 11
  • Мнения: 4 195
Добре де, в тая държава телевизиите няма ли да почнат и през интернет да предават, тея дет сме на работа ся кво - ще тъпеем и няма да гледаме Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 3 248
аз пък искам да попитам къде е зала 4;
и предаването ще гледам и утре ще дойда Grinning

Като влезнеш в НДК през централния вход, тръгваш на ляво, покрай гардеробите (не ми идва точната дума newsm78) и там сме ние! Peace
Но няма как да не се ориентираш - ще се погрижим навсякъде да има флаери, както и трансперант на входа на залата. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще гледам предаването и естествено
ще дойда и на базара, а и стоката
трябва да занеса Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 473
Аз да попитам: до 18 или до 19 ч ще е базара, момичета? Имам уговорка със съфорумка за към 17 да се видим там, но за всеки случай.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт