С какво ви зарадва бебчо на 3 месеца?

  • 607
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте мамчета, скоро бебе Ива става на 3 месеца! Чудно ми е с какво ще ме изненада на тази възраст. Когато беше на месец много се смееше, на два започна да гука (направо пее), а какво е следващото .... smile3533

# 1
Нашта беба на 3 месеца започна да цапа с крачета и ръчички в коритцето когато я къпем Laughing
Скоро май ще трябва с баща й да влизаме да я къпем по бански, Joy

# 2
  • Мнения: 2 677
Нашите бебоци са на една възраст като гледам. От няколко дни Бранко както си приказва нещо започва да писка с широка усмивка и явно много си се радва.  Joy

Нашта беба на 3 месеца започна да цапа с крачета и ръчички в коритцето когато я къпем Laughing

Снощи направи първия плах опит да цопне с краче, ама явно не му хареса много и се отказа.  Grinning

# 3
  • Мнения: 316
Ами на 3 месеца започнахме да буйстваме много  Joy
Започна да хваща с ръчички разни играчки, но много нескопосано, защото още не беше в час с разстоянията  Laughing Сега вече като хване нещо и веднага в устата си го слага, но не е в час с размерите hahaha

# 4
  • Мнения: 7 474
Точно в деня ,когато навърши 3 мес. започна да се смее силно с глас Crazy Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 4 035
Ще започне да се смее с глас,да си държи шишето или играчките с ръчичка,да пляска във ваничката и да дава признаци,че те разбира Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 133
С това, че започна да ака по един път на ден Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 610
нашия започна да гледа с недоверие всички освен нас с татко му Winkдаже вчера ревна от майка ми Grinningзапочват да различават познати от непознати физиономии.

# 8
  • Мнения: 75
Започна да се обръща от гръб по корем, да се смее с глас, стана много " приказлив"  Laughing. А днес ме изненада като се обърна от корем по гръб и то със завидна лекота.

# 9
  • Мнения: 2 271
И при нас от тогава започнаха обръщанията от гръб на корем и към края на 3м и обратно.Гукаше и се смееше,заглеждаше много повече играчките над леглото!

Общи условия

Активация на акаунт