Това ми се случи!

  • 5 106
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Така здравейте на всички,аз съм Стефи на 17 години и незнам за радост или за жалост съм бременна,дълга е моята история,но накратко ми казаха,че не мога да направя аборт,защото няма да съм имала за вбъдеще деца Cry Cry Cry
Иначе аз съм 11 клас сега и имам от остра нужда от помощ и съвети,дано някои от вам ми помогне Praynig

# 1
  • Русе
  • Мнения: 112
Миличка, та ти си още дете... родителите ти знаят ли, а таткото на бебчето?
В кой месец си бременна?

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
Стефи, бременността е нещо прекрасно, когато е желана  Hug - съжалявам, че при теб не е така, но явно от съвсем млада ще се запознаеш с майчинството. Пожелавам ти много сили, за да износиш, родиш и гледаш едно прекрасно детенце  Peace А какво казва по въпшроса бащата  newsm78

# 3
  • Мнения: 139
Ами да казах на наще,те бяха смаяни меко казано,бащата е колкото мен също на 17,хубавото е че се видяха мойте и неговите родители и решиха да ни изнесат да живеем отделно Tired
Незнам какво да правя,мисля че съм във вторият месец на бремеността,но незнам как да си изчисля термина Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 391
Разбира се, скъпа, кажи повече подробности, моля- приятелят ти знае ли, че си бременна, от какво естество ти е проблема за "нямане на деца за в бъдеще", защото това е тежка диагноза, родителите ти знаят ли и т.н.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 112
Беше ли на гинеколог? Ако си ходила, той би трябвало да определи с точност термина, ако знаеш първия ден на последната менструация.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 391
А на теб кой ти каза, че няма да имаш повече деца??

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Погледни ето тук - http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/

пишеш датата на първия ден на последната ти менструация и калкулаторът ще ти изчисли вероятния термин. Все пак би трябвало в най-скоро време да отидеш на гинеколог и след преглед с ехограф той също ще ти каже кога е вероятният термин и какви изследвания да си направиш. Успех миличка!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 244
Хубаво, е че са разбиращи.
Не се притеснявай, ще се справите, не е толкова страшно да си млада майка, ако си силна, ще се справиш и с училището, а университета може да почака малко.
Най-важното е да се обичате много и осъзнато и да обичате бебето, а родителите да ви помагат.
Много целувки и много успех.  bouquet

# 9
  • Русе
  • Мнения: 112
И браво, че си споделила това с родителите си - аз винаги говоря с моята голяма дъщеря, че родителите са най-големите приятели на своите деца и трябва винаги да си имат доверие! Родителите ти на какво мнение са?

# 10
  • Мнения: 139
Еми да бях при гинеколог първо да правя аборт,но ми правеха изследвания и ми казаха,че не могат да го направят,защото ще предизвикат запушване на яйчените тръби и нешо таков аи няма да имам повече деца,тогава бях принудена да кажа на наще и се стгна до тук!:roll: Blush

# 11
  • Мнения: 2 019
Хубаво, е че са разбиращи.
Не се притеснявай, ще се справите, не е толкова страшно да си млада майка, ако си силна, ще се справиш и с училището, а университета може да почака малко.
Най-важното е да се обичате много и осъзнато и да обичате бебето, а родителите да ви помагат.
Много целувки и много успех.  bouquet
успех ти желая,щом те подкрепят няма страшно,има много млади майки  bouquet

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Успех миличка!
Ще се справиш, не е толкова трудно, колкото изглежда!

# 13
  • Мнения: 139
Изчислих го термина ми е на 27-ми юли 2007 Wink

# 14
  • Мнения: 205
Отиди и на друг генеколог, може да не е вярно, това, 4е ще полу4иш запушване на тръбите. Направи пове4е консултации. Таткото какво мисли за бебето ?

Общи условия

Активация на акаунт