За размерите на бебето

  • 1 122
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте, мили мами! Днес ходих на преглед и ми казаха, че бебето е много добре, и че главичката му отговаря за 34 седмица, а иначе то самото е на 31 седмици. Това, което се чудя е как е възможнатакава разлика в размерите между главичката и телцето му. Поздрави Hug

# 1
  • Мнения: 260
и на мен моя лекар ми беше казал, че детето се развива 2 седмици напред. роди се само 4 дена преди термина.
няма нищо обезпокоително, иначе щяха да ти кажат

# 2
  • Мнения: 1 063
Не знам, защо така се получава, но и на мен ми ги говореха същите работи и като родих очаквах да видя много голяма глава, а всъщност си беше съвсем нормална, просто малко по-издължена отзад, което се оправи след около три месеца лежане!
Успех, вярвам, че всичко е наред! Hug

# 3
  • Мнения: 7 474
Често се случва, при мен крачето беше по-голямо  Peace Не се притеснявай.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 359
О, това е нормално- ехографа дава отклонения. Не се притеснявай.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 272
Размерите, изчислени от ехографа са отностелни и дават големи отклонения, особено в края на бременността, когато плодът е вече голям.

# 6
  • Мнения: 5 362
Не се притеснявай-често срещано явление Wink

# 7
  • Мнения: 178
И на мен ми бяхя казали с баткото, че бебето изоставало с 1 месец в развитието си, #2gunfire а сега ела го виж- на 13години и е голям колкото мен,така че СПОКО. Peace Не слушай всичко каквото ти говорят.УСПЕХ ! newsm10

# 8
  • Мнения: 640
Преди няколко седмици приятелката ми се обади много притеснена, защото на нея бяха казали същото нещо, но по кофти начин. Направо я бяха ошашкали. Но като я гледаха на триизмерен видеозон се оказа, че бебо си е съвсем наред. Тъй че хич не се притеснявай.  Успех~   bouquet

# 9
  • Мнения: 592
Всичко е възможно с нашите лекари #Cussing out според мен всичко е на ред и мен през цялата бременност ме шашкаха с това е голямо, онова е малко...всичко зависи от вдиозона и това кой го гледа.

# 10
  • Мнения: 3 069
Няма нищо страшно.
После телцето ще настигне размерите на главичката.Ще си стане съразмерно.
Не се притеснявай Peace

# 11
  • Мнения: 164
Не се притеснявай. И при мен няколко пъти имаше разлика, но лекарят ми каза, че е от апарата, имало няколко вида и един от тях бил нагласен за азиатска раса, понеже бил сглобяван някъде там... smile3532

Общи условия

Активация на акаунт