вече много радостна

  • 3 115
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравей те отново на всички който бях те с мен и ми давах те кураж че за коледа детенцето ще е вече с нас  току що ми съобщиха че разписката от майката е върната и на 20.12.06 ни викат  да си получим решението и от направо отиваме в дома. Още един път благодаря на всички който ме подкрепях те   bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 584
честито  bouquet, това е най хубавия коледен подарък, много радост да ви носи малката душичка  bouquet Hug

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравей те отново на всички който бях те с мен и ми давах те кураж че за коледа детенцето ще е вече с нас  току що ми съобщиха че разписката от майката е върната и на 20.12.06 ни викат  да си получим решението и от направо отиваме в дома. Още един път благодаря на всички който ме подкрепях те   bouquet  bouquet
Честито за чудният Коледен подарък. Hug  bouquet

# 3
 Hug
Честита радост мамче!!!

Весела Коледа - Хо, хо хооооо

# 4
  • Мнения: 3 715
Много се радвам, най-веселата Коледа ви пожелавам и всичкото щастие на света!

# 5
  • Мнения: 69
Това ще бъде една безумно щастлива Коледа за вас и малкото човече!!! Hug
Пожелавам ви винаги да сте щастливи и винаги за вас да е Коледа!
Прегърни детенцето си от мен силно !!! Hug

# 6
  • Мнения: 1 652
Искрено се радвам за теб, за вас всички! Hug

Наслаждавай се, отпусни се, направи покупки, радвай се на живота!  bouquet Защото в известне смисъл той сега започва! Simple Smile

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Heart EyesЕто как на Коледа стават чудеса   bouquet Поздравления за голямата радост Heart Eyes!Искренно се радвам за вас Hug!Чакаме снимки Hug

# 8
  • Мнения: 164
мерси, мерси на всички и вие да прекарате една чудесна коледа с вашите дечица мили мами направо днес камък ми падна от сърцето.Като си го вземем ще ви пиша и снимка ще ви пратя

# 9
  • Трявна
  • Мнения: 174
Честита рожба    baloni
Желая ти незабравими празници  newsm51

# 10
  • Мнения: 341
ЧЕСТИТА ВИ РОЖБА!!!!

Прекрасен коледен подарък наистина!!!

Бъдете щастливи и весели и незабравими празници!!!

# 11
  • Мнения: 1 843
Ихааа! (това е възклицание от почти телешки възторг)

Тебе, анонимна, няма как да не те запомня...само два дни "разлика" имат мъничетата ни!  Grinning

# 12
  • Мнения: 120
Честито!
Вие сте супер късметлии! Отпусни се, приготви всичко за Коледа и направете това детенце истински щастливо! mamma
Как е малката принцеса?

# 13
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Честито!  Другата тема ти пожелавам да е "вече много щастлива".    bouquet

# 14
  • Мнения: 883
Честито МАМИ!!!!  Grinning
Много се радвам за вас!
Желая ви най-щастливата Коледа, а като си спомням как беше при нас преди 7 години, вярвам, че ще е такава!
Явно, Дядо Коледа здравата се е разшетал, за да зарадва повече дечица, като им подари СЕМЕЙСТВО!
santa2  santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2

Общи условия

Активация на акаунт