лапароскопия или коремна операция

  • 1 870
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Извинявам се че отново ви занимавам с мойта предстояща операция на киста на яйчника. Но днес ходих на още един лекар, уж за успокоение, а то ме шашнаха съвсем... Единият лекар казва операция през корема , а другият лапароскопия. Аз се притеснявам защото на една позната и правиха 5 лапароскопски операции на една киста и тя пак се появяваше и най-накрая пак я рязаха... Та имате ли някакво наблюдение по този въпрос? newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 221
Лапароскопията е инвазивен метод,при който разреза е по-малък, отколкото при коремна операция.Късмет!!!

# 2
  • Мнения: 178
Миличка, на една моя приятелка ще и правят през януари лапароскопия на миомни възли и докторите в Плевен са я посъветвали да не я режат. NaughtyТя горката иска да си има детенце. Прецени си сама, но разрезът си е разрез..УСПЕХ!!! Peace

# 3
  • Мнения: X
здравей, и аз съм за лапарото,но къде мислиш да правиш и при кой.успех

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
мен миналата година ме оперираха от киста колкото портокал голяма с коремна операция от пъпа на долу но и яйчника ми го няма защото се е оказало по време на рязането че кистата го е изяла .Та го няма де дори и от другия половината го няма.Да ти кажа не е приятно белега е голям но пък си е струвало и не се плаши аз мноооого трусно щях да забременея а виж ме сега в коя седмица съм. Mr. Green Mr. Green
Споко ще издържиш.  bouquet

# 5
  • Мнения: 113
здравей, и аз съм за лапарото,но къде мислиш да правиш и при кой.успех
Мисля да се оперирам в клиниката на Щерев при доктор Тимева, от която съм много доволна покрай раждането...но посто се притеснявам това ще ми е втора операция - раждах със секцио. Моята докторка иска коремна операция, а днес бях при друг доктор за второ мнение и ми казаха да искам лапароскопия...Та за това сум объркана

Общи условия

Активация на акаунт