Медицински лаборатории - Пловдив

  • 145 765
  • 359
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
    LaughingЗдравейте! Нека тук споделяме впечатленията си от медицинските лаболатории в Пловдив - къде е добре да ходим или къде ни мамят.
     Като за начало пускам тук призива: Пазете се от лаборантката Тилкова - работи в Окръжна болница в отделението по стерилитет, в частния кабинет на доктор Заимов,подвизава се и като ембриолог в инвитро центъра "Салманида" в Кичук Париж. Колкото и да плащате, никога не й стига и гледа да ви набута при първа възможност.
     #Cussing out Лабораторията на Пещерско шосе, срещу ХЕИ ни ви я препоръчвам. Изследванията там излизат почти два пъти по-скъпо.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Препоръчвам лаболаторията "Хронолаб" в жк.Тракия бл.203. Нова е, цените са нормални, има договор със ЗК, апаратурата е може би най-новата в града за момента, а повечето от персонала са от лабораторията на ВМИ.

# 2
  • Мнения: 1 102
Аз ви препоръчвам лаборатория "Писанец", намира се на ул. Родопи, има договор със Здравната каса.

# 3
  • Мнения: 639
Аз ви препоръчвам лаборатория "Писанец", намира се на ул. Родопи, има договор със Здравната каса.
Peace http://www.pisanec.com/ можеш да си видиш изследванията по нета.

# 4
  • Мнения: 962
И аз бих препоръчала лаборатория "Хронолаб",винаги там съм си правила изследванията и съм мн доволна.Апаратурата им е нова,хората който работят там са добри специалисти и ХОРА

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Писанец и Хронолаб можже и бодимед

# 6
  • Мнения: 521
И аз съм за PeaceПисанец в Пловдив има две : в кв.Кичюк Париж и до Военна б-ца

# 7
  • Мнения: 9 063
Още един глас за Писанец Peace
Имаше Бодимед едно време, на Васил Априлов, сега я няма вече...

# 8
 newsm12 newsm12 newsm12 Имало някаква германска лаборатория със супер обслужване и най-ниски цени, намирала  се в Съдийския квартал. Някой знае ли нещо по въпроса? Адрес?

# 9
  • Мнения: 420
newsm12 newsm12 newsm12 Имало някаква германска лаборатория със супер обслужване и най-ниски цени, намирала  се в Съдийския квартал. Някой знае ли нещо по въпроса? Адрес?

   Ей, добре, че каза, че имало такова чудо  в града ни! Амбицирах се и ги намерих! Наистина работят евтино и обслужването е на ниво.
   Намират се на улица "Царево"1. Телефона им е 622-056.

# 10
  • Мнения: 9 063
А къде е точно тази улица, до някое по-познато място намира ли се, за да мога да се ориентирам Blush

# 11
  • Мнения: 420
    Grinning В съдийския квартал е. Малко ми е трудно да го обясня. От Сточна гара  минаваш под новия надлез. Малко след надлеза вляво в една ъглова кооперация. Има разни магазинчета по вътрешната уличка вляво. Питай ги по телефона, ще ти обяснят по-добре. Мен ме заведоха до там и затова ми е трудно да обяснявам. Или като минеш под новия надлез, питай хората, предполагам всички я знаят.

# 12
  • Мнения: 985
А къде е точно тази улица, до някое по-познато място намира ли се, за да мога да се ориентирам Blush

Малко е трудно да се обясни, но е на лесно място. Ако си с кола и идваш откъм Асеновградско шосе, хващаш към Сточна гара на Мебелна къща. След Мотопистата гледай за бяла ъглова кооперация. Спираш на булеварда, слиза се по едни стълби и си право при тях.

Някой да е ползвал услугите на лаборатория Лилия? Налага ми се да правя второ изследване на едни хормони, а ми се ще да са максимално безпристрастни в резултатите. Там, където правих първите изследвания, имам подозрение, че работят с доктора.

# 13
  • Мнения: 9 063
Защо не ги направиш в Писанец?
Аз ги ползвам редовно и досега са нямали грешка...
Удобно е, че имат клонове и в Тракия, и в Смирненски, и в Кичука, и до Военна болница..
За Лилия не съм чувала обаче Thinking

# 14
  • Мнения: 4 700
Имаше Бодимед едно време, на Васил Априлов, сега я няма вече...

Бодимед, в която аz бях преди 10 дни се намира в улицата сре6ту поликлиниката на Васил Априлов. Там ме иzпрати проф. Павлов, при коjто бях.   bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 19:24 от mipetrova

Общи условия

Активация на акаунт