Татуировка-кога?

  • 5 542
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Дъщеря ми вече навърши една годинка и си мисля,че би и отивала една малка татуировка някъде на ръката-калинка или мики маус..
Има ли тук други мами и татковци,които са татуирали вече децата си и дали бихте ми казали студио за детски татуировки?

# 1
  • Мнения: 2 220
Ако зависи от мен - никога! Не харесва татуировките, а за малки деца пък... Мислех, че най-неприятно ми е бебе с обици, но май и татуировките ще се наместят на първото място!  Shocked

# 2
  • Мнения: 17 407
Ти сериозно ли Shocked Нивга е моят отговор! Вземи прочети малко за хепатит B, C и пр. Wink

# 3
  • Мнения: 5 622
Е, то ако има опасност от хепатит Б, Ц и прочие, има и опасност от Спин  Wink Въпросът е, че като цяло татуировка не се прави къде да е. МЯстото трябва да е проверено и да се види как работят и как съхраняват/почистват/стерилизират инструментите си.

И все пак татуировка на бебе....  newsm78 Не мисля, че е ОК. Още повече, че няма вечно да е бебе. И след време тоя мики маус...  Crazy

Като порасне, нека сама си дупчи гъзето(или където реши, че иска тату)...сега не и се месете. После няма да ви хареса изборът и ще ви намрази  Crossing Arms  Crazy

# 4
  • Мнения: 214
Никога не бих направила татуировка на сина си

# 5
  • Мнения: 17 407
Е, то ако има опасност от хепатит Б, Ц и прочие, има и опасност от Спин  Wink Въпросът е, че като цяло татуировка не се прави къде да е. МЯстото трябва да е проверено и да се види как работят и как съхраняват/почистват/стерилизират инструментите си.................

Е, много ясно. Ама хора се разболяват след стоматологични, хирургични и пр. интеревенции, така че аз най- малко на студио за татуировки имам вяра. Да не говорим, че става дума за бебе...

# 6
  • Мнения: 7 723
Що не й татуираш дракон newsm78
Повече би отивало на едногодишно момиченце newsm56
Има разни снаксове с по- полезни татута Peace
пък и не е нужно да режеш месо, за да го махнеш.
Мие се с вода Shocked

# 7
  • Мнения: 10 758
Тедуньо, ти изтреще бате Rolling Eyes
Питай първо София дали иска, и какво точно иска, и после й направи Wink
Мисля, че е по-добре да й направите една пеперудка на пеперудката. Така  като порасне няма да й се струва детско и да я маха.

п.с Ето дадох си мнението, са си ти наред с твойто FlutterИ не ми пробутвай нещо от 95-та Crossing Arms

# 8
tattoo e mnoo yako - az imam 4. obache tattoo na malko dete e dosta tapo nay-veche zashtoto deteto ima oshte mnogo da raste i zaedno s nego kozhata mu. sled nema i godina toia micky mouse she prilicha na nishto podobno. mnoo se samniavam sashto che she namerish tattooist koyto she se navie da raboti malko dete, da ne govorim che nema kak da go nakarash da ne marda. deteto de.
misla che tva osvetliava malko neshtata.

# 9
  • Мнения: 8 917
Като порасне, нека сама си дупчи гъзето(или където реши, че иска тату)...сега не и се месете. После няма да ви хареса изборът и ще ви намрази  Crossing Arms  Crazy

Съгласна Peace
По въпроса кога - като си изкара сама пари за татос - дотогава се предполага, че ще може да отговаря сама за действията СИ. Wink

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят маймуняк беше като маор - от главата до петите в татуировки. На особена почит бяха черепи, мечове, дракони, пиратски съкровища.
Добре, че му мина тази страст...
Ако затраеш една година, ще се чудите как да й триете татуировките с разни барбита, понита, меченца и пр. чудеса.  Laughing
 hahahaНадявам се Самуил сега да не се увлече по пиърсинга.

# 11
zdraveite az napravih na sinat mi Timon i Pumba otzad na krast4eto taka 4e da se vijdat kato sedne na garneto  Peace

# 12
  • Мнения: 5 393

Дъщеря ми вече навърши една годинка и си мисля,че би и отивала една малка татуировка някъде на ръката-калинка или мики маус..
Има ли тук други мами и татковци,които са татуирали вече децата си и дали бихте ми казали студио за детски татуировки?





Мдаааааа smile3537 ku-ku нещо петъчно те е ударило май Joy smile3558

# 13
  • София
  • Мнения: 1 845
Абе хора, вие сериозно ли говорите? #Crazy
Детето на 1 годинка ли иска тату или мама и тати? Не е ли редно детенце само да реши дали иска да има татуировки или не, когато поотрасне и стане достатъчно голямо. И какво точно да е изобразено. А честно ли е заради едни болни амбиции да му се причинява болка и дискомфорт? За мен работата с татуто е равносилно на това да избереш вместо детето какво висше да учи например. Всячески се старая да не проектирам врху дедето моите желания, мечти и разбирания.
Аз лично бих се чувствала доста тъпо, ако на тази възраст на ръката ми се мъдри едно Мики маусче, Мечо Пухче ил някаква друга подобна работа.
За риск от зарази -не коментирам. Аз лично също искам да си направя една татуировка над дупето, ама честно да си призная ме е доста страх от Спин и други подобни.

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Хи-хи, Тони Laughing Ти за сеир ли пусна темата  Crazy

Миещи се татуировки има колкото искаш Wink

Общи условия

Активация на акаунт