Обеци

  • 808
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Пробих ушите на МАЛВИНА, но съм безкраино разочарована.  CryУж позната, но се изложи. ooooh!
Дупките са на различно място и си личи. #Crazy
чудя се какво да правя. Thinking Thinking Thinking
Дали да махна едната обеца и да изчакам да зарасне дупката и пак да го продупча или да оставя така?
Някой имал ли е подобен проблем?
Как бихте постъпили?
Аз съм страхотен педант и от вчера се побърквам.  Whistling ooooh!Направо откачам като го погледна детето. Whistling ooooh!
Посъветвайте ме....

# 1
  • Мнения: 7 474
Махни едната обица, която ти се струва крива, зараства много бързо  . Няма смисъл да дупчиш двете уши пак после Thinking

# 2
  • Мнения: 2 956
Понеже и аз съм педант , бих оставила едната да зарасне и пак да я пробием наравно този път  Simple Smile
със сигурност ще има мамчета,за които това няма да е никакъв проблем,но аз ако съм ще ме дразни   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 723
Незнам кога си ги пробила...........
Днес ли?  newsm78
Дори и вчера да е,или пък преди 5 дена, веднага махни "кривата" обица и няма да има проблем- дупката ще зарасне бързо и тогава може спокойно да се сложи наново друга обица. Peace

Не се притеснявай!  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Незнам кога си ги пробила...........
Днес ли?  newsm78
Дори и вчера да е,или пък преди 5 дена, веднага махни "кривата" обица и няма да има проблем- дупката ще зарасне бързо и тогава може спокойно да се сложи наново друга обица. Peace

Не се притеснявай!  Peace
Peace

# 5
  • Мнения: 5 362
Понеже и аз съм педант , бих оставила едната да зарасне и пак да я пробием наравно този път  Simple Smile
със сигурност ще има мамчета,за които това няма да е никакъв проблем,но аз ако съм ще ме дразни   bouquet
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 817
Остави я да зарастне и след време пак я пробий.

# 7
  • Мнения: 8 505
А дали ще зарастне?Сигурна ли си?
Навремето докато си дупчех ушите,уцелих някаква точка на ухото и таванът започна да ми се върти до едно положение,след което се връщаше в изходно.Както и да е,махнах веднага обецата,но дупката така и не зарастна.Минали са повече от 10г и все още в бързината се случва да я уцеля,като обецата всиза съвсем спокойно.

# 8
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
И аз така мисля,да се свали обицата и после да се направи нова дупка.Не ги ли боли много бе?

# 9
  • Мнения: 2 242
Дори да оставиш дупката да зарасне, и пак да пробиеш нова, ако развитието на ушната мида не е завършило рано или късно може да имаш същият проблем. Нашето педи ни препоръча първо консултация с УНГ – ходихме и ни казаха да изчакаме за сега. При някои момиченца това ставало на 2г при други на 7г, така че си е най-добре да го прецени специалист Peace

# 10
  • Мнения: 391
Дори да оставиш дупката да зарасне, и пак да пробиеш нова, ако развитието на ушната мида не е завършило рано или късно може да имаш същият проблем. Нашето педи ни препоръча първо консултация с УНГ – ходихме и ни казаха да изчакаме за сега. При някои момиченца това ставало на 2г при други на 7г, така че си е най-добре да го прецени специалист Peace

НЯМА ЗА КЪДЕ ДА БЪРЗАТЕ

# 11
  • София
  • Мнения: 2 162
Desi_slava, няма защо да крещиш. Peace

Пела, на голямата ми дъщеря при смяната на медицинските обици с тези, които аз бях купила- значи някъде 10 дни след пробиването на ушите, не се справих с едната и оставих ушенцето без обица. След 2 дена вече беше зараснала, така че правихме ново пробиване. Но при второто козметичката се водеше от белега, който беше останал от първата дупка. Thinking
Пробвай може би и при вас ще зарасне бързо. Само дето ще трябва повече старание този път да е правилно разположен пистолета.

# 12
  • Мнения: 3 478
Много кофти за малката душичка, обаче и аз бих дупчила от начало. Дано втория път всичко е точно Peace.

# 13
  • Мнения: 6 164
Чувала съм, че не е хубаво да се дупчат при бебе. От потърпевши момичета съм чувала, че когато са им ги дупчили като бебета, като са пораснали и съответно за пораснали ушните миди, дупките се изместват много нависоко.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт