по колко АМ за 1г. и 6 м.

  • 542
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Мами понеже от 6 месеца отказвахме категорично АМ на 1г. и 6 м. сме, а тази вечер реши да го пие е с малко натиск от моя страна де Embarassed та съм изостанала по колко е нормално да изпива на последното хранене Thinking. Взех джуниър защото това съм се мъчила да давам последно а на кутията не пише нищо. Благодаря. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 27 524
Колкото иска, толкова. Синът ми пие по 300мл, а е по-малък, други деца на тази възраст пият 210, така че точно указание за това няма. Да кажем тогава около 250мл  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
Благодаря точно това ми трябваше нещо примелно за да преценя горе-долу за какво става въпрос Grinning

# 3
  • Мнения: 983
Дъщеря ми е на 1г.3м. и пие не повече от 150 мл., но с  млякото не замествам цяло хранене, защото смятам, че на тази възраст едва ли може да се нахрани добре колкото и мляко да изпие.

# 4
  • Мнения: 3 360
На 1г и 5м е сега и изпива около 200мл.дневно.Предлагам повече,но като не иска newsm78-какво да се прави.

# 5
  • Мнения: 8 505
Приготвях 210.Понякога искаше още и приготвях още малко.Друг път оставаше.Различно.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От както стана на 1,5г. давам 240мл. вода +8 мерителни лъжички Аптамил след вечеря.

# 7
  • Мнения: 5 362
Колкото иска, толкова. Peace
А вечеря ли друго?Имам предвид,че си хапва нещо и после мляко,нали?
Щото нас,например,само мляко не ни засища за вечеря,а гледам че са на една възраст.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 345
Вечеря мляко давам преди лягане все още общо взето му давам колкото иска не го насилвам просто поне сме злояди се чудех колко е нормално да приема   Thinking

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ами ние злоядите пием по 100 мл,,но ти направи повече и ще разбереш по детето колко да правиш друг път.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Аз давам АМ преди лягане - 240, 210 или 180 мл. Зависи колко е ял по-рано.  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 345
mdrgo71 и вие ли сте злояди как се справяш аз вече съм пред изчерпване на силите. Да споделя купих едни витамини които са 4 лв. каза ми ги жена която има дъщеря вече на 20 год. т.е. стари са не е нещо ново казват се апетон тя каза, че с тях се е родила. Незнам дали е от това но от няколко дни имаме огромно подобрение дефакто след като почнах да ги давам тогава пропи мляко днес стигнахме до 180мл  Laughing направо си е успех той не пиеше никакво мляко

Общи условия

Активация на акаунт