Ще пратите ли мъжа си на Anger Management?

  • 1 681
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Оня ден говорим с един познат и той се оплаква, как приятелката му го изпратила насилствено на подобна терапия. Поводът, според него, е че при скандал, тя почнала да го замерва с разни неща, той я предупредил,  че ако не престане, ще я удари и хоп...тя подава жалба в полицията... Резултатът е, веднъж седмично в продължение на една година, той трябва да посещава Anger Management... Има право на 3 отсъствия, ако направи повече, автоматично му увеличават терапията с още 1 г.

Отстрани е леко смешно, особено за нищожния повод, за който става въпрос. Обаче, системата не прощава  Laughing
Мъжът ми отсече - на алигаторите  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 644
Не съм сигорна   Rolling Eyes  предполагам,че трябва да е системно за да подложиш на такова лечение любимият си   newsm78

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
А нея на курс за по-точно мерене с чиний ли ще я пратят ?! Wink

# 3
  • Мнения: 7 430
Не  Naughty
Много ми е чудно в какви взаимоотношения живеят сега newsm78

# 4
  • Мнения: 2 792
 Е ние сме в Бг., тук си нямаме Anger Management и слава богу, защото като нищо може да ме пратят мен там, въпреки че много добре си управлявам гнева и си го изсипвам на главата на мъжа ми точно когато трябва Mr. Green.

 А как точно се тълкува замерянето с разни неща, като правилен Anger Management ли, тогава може да са го записали защото я е предупредил и нея е праснал  Mr. Green.

  Шегата на страна, но не е ли имал и той правото да търси защита, при така стеклите се обстоятелства, жалбата в полицията би трябва да е подкрепена с някакви доказателства. Не ми се вярва(не съм запозната) подобна процедура да може да бъде задвижена само от една жалба с твърдението "Той ми каза, че ще ме удари"

# 5
  • Мнения: 6 164
Това "Психаротерапия" ли беше? Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 837
Правилото е, който се оплаче пръв. Ако беше по-сериозно, щеше да има и глоба и дори запорителна заповед да се приближава до нея. Тя е решила, че той не може да контролира гнева си...
Може пък и да е, защото той е българин, тя - американка...
Но в курса имало и доста други, които са там за едното нищо.

# 7
  • Мнения: 272
Да, бих го пратила, но за да се научи как да изразява гняв.  Laughing Такова волско спокойствие срещам от негова страна, че понякога се моля за едничък здравословен скандал, ама - тц!

Иначе, ако в къщата си имам тормозещо ме разгневено създание, не мисля, че тук, в BG, чрез закон някой може да го подложи на Anger Management.

# 8
  • Мнения: 6 164
Аз пък не бих. Ще е като някакво унижение и сочене с пръст. Пък и засега сама се оправям с него! Twisted Evil ... Така се оправям, че може той мен да прати... Thinking

# 9
  • Мнения: 486
Пращам го и още как.  Laughing Само опиши подробно каква е процедурата. smile3508

# 10
  • Мнения: 644
 hahaha hahaha hahaha

Така се оправям, че може той мен да прати... Thinking

И аз от това  се опасявам     #Crazy

# 11
  • Мнения: 3 423
Кой плаща удоволствието?
Държавата? Медицинската каса?
Жалбоподавателят?
Какви гаранции дава терапията?
Ако е само временно решение,
не, мерси. Ако е с ранг на ваксина, моля.
Понякога помагат и роднини с бицепси и трицепси.

# 12
  • Мнения: 467
Мъж ми - не, но на мен мож` да ми се завинтят гайките на такава процедура Laughing

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз сериозно мисля да си спретна едно плашило в мазето и да тичам да го поступвам като ми причернее......

# 14
  • Мнения: 272
secretgarden, аз съм обесила една мини боксова круша у нас. 

Общи условия

Активация на акаунт