Коя частна клиника е най-добра в София за раждане ?

  • 803
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Бих искала мнение на майки родили в частни клиники в София- коя е най-добра?Или раждането с уговорка в държавните е за предпочитане??

# 1
  • Мнения: 15
Аз родих в частна клиника - "Света София" при д-р Мазнейкова със секцио. Много съм доволна. Отлични специалисти. Д-р Мазнейкова е доста известна, но искам да похваля и анестезиолога- много мил и внимателен, минаваше да попита как съм, боли ли ме. За раздвижването идва рехабилитатор. Аз на 3тия ден почти не ве болеше, а на 5тия като ме изписаха носех бебо на ръце до в къщи. Условията са много добри, стаите са със баня и тоалетна. (това не е лукс, ще видиш колко е важно в такъв момент да имаш удобна баня и тоалетна) Бебчетата имат отделна стая, но можеш по всяко време да го видиш или да си го вземеш при теб в стаята. Таткото го пуснаха веднага да види бебчо.
Успех и леко раждане!

# 2
  • Мнения: 858
Аз раждах в Райна Княгиня,не защото е частна,а защото държах точно на една определена лекарка,която се оказа че работи там.Много е важно не в коя болноца си ,а с кой лекар си!Да му имаш пълно доверие,да е добър специалист и да има отношение към теб.

# 3
  • Мнения: 3 499
Защо държиш да е частна? Можеш да ползваш например - избор на лекар, ВИП стая за раждане и ВИП стая за престой и в държавна клиника - например Св.София предлага всички тези услуги и има изключителни професионалисти.

# 4
  • Мнения: 9 895
Едва ли има мами тук, които са раждали в две различни частни болници, за да ти направят сравнението коя е най-добра. Аз например съм напълно доволна от Вита. И бих предпочела частната пред държавната с уговорка, но повечето ще ти препоръчат държавна с уговорка.

Общи условия

Активация на акаунт