Козметични комплекти и парфюмерия "Barbie" - къде в София?

  • 601
  • 12
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Това ми е питанката?  Rolling Eyes
Искам добрия старец да й донесе нещо такова на щерката, ама искам да ги видя нещата, преди да й купя.
Ето, в нет-а са дадени такива: http://www.donna.bg/category.php?cat=дкозметика&start=12&page=2 , но искам да ги видя на живо Wink
Око да види, ръка да пипне, дето се вика... Flutter

Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 529
Шани, ужасно ми се иска да съм ти от полза, така че дано не греша  Heart Eyes Струва ми се, че в Бонжурите съм гледала такива и в Хиполенд. Успех!  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 17 401
И аз сякаш в Бонжур гледах newsm78

# 3
  • Мнения: 167
 Има един магазин  Хепиленд на Черни връх до завод Витоша Peace
 Ние от там взехме на голямата принцеса подобен к-т,само че с мечо Пух.
 И в Комсед на Тодор Каблешков зад Била на бул. България
 Весели празници Party

# 4
  • Мнения: 286
в търговския център в люлин има ако ти е близо Wink

# 5
  • Мнения: 2 414
В Пикадили Wink

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
ТЦ - Люлин, на първият етаж има огромна  парфюмерия - ТАМ!

# 7
  • Мнения: 912
Козметичен магазин на Люлинския ко-оп. пазар- в момента имат и коледно намаление. Пиши ми на лични ако те интересува.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Шанко, аз ще ти кажа  Mr. Green
Идваш при мен, пием кафе и те водя да си душкаш на воля и да избираш   bouquet
Имаш една седмица да стигнеш до Плиска  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
На Коледния базар в НДК има цял шанд само с комплекти Barbie. Вчера ги гледах, но май бяха комлекти за коса (фиби, ластичета, четки за коса). Ама аз съм си разсеяна , тъй че може да не съм видяла всичко Embarassed

# 10
  • Мнения: 116
Във вси4ки големи аптеки,в който продават и козметика ги има Peace.Аз редовно купуват 4ервила на Лора  4470на мам@.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
ТЦ - Люлин, на първият етаж има огромна  парфюмерия - ТАМ!
Пробвам се да се сетя де`й таз огромна парфюмерия, ама що не мога? Rolling Eyes newsm78

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мерси момичета  Hug

Мииии  Rolling Eyes... какво да ви кажа...  newsm78  Попитахме я, какво иска... ииии... тя си избра друго Wink
Между другото открих такива комплекти в Бонжур на Славейков, в един заключен шкаф и няма кой да ти каже и обрисува и дума по тези артикули...  #Cussing out

А какво си избра - скоро (в може би отделна Тема).

П.П: Валко, мерси мила  Heart Eyes  bouquet Що рядко постваш вече..? Липсваш..  Sad Цун и гуш и най-топли чувства и за останалите 2-ма  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт