А хората какво ще си помислят?

  • 2 425
  • 41
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Интересувате ли се от това?
Стоя и си мисля тук, как има хора, които са направо зависими и все си повтарят - а хората какво ще кажат. Направо се ръководят само от чуждото мнение. Нямат свобода... Някои дори тъжат само за пред хората, други правят благотворителни акции пак по същата причина, за да ги видят хората. Дори се наричат вярващи християни, само защото хората са такива.
Още какви сте срещали, причини за държание заради хората.
Извинете ме за повторението на думата "хората", но за това ми е темата.

# 1
  • Мнения: 3 537
Мен хич не ме интересува какво ще си помислят! Crossing ArmsМразя лицемерието! Naughty

# 2
  • Мнения: 1 226
Не мисля, че трябва да ти пука от някого.Неговите мисли нямат значение.Не плащам данък обществено мнение.

# 3
  • Мнения: 5 622
Сега всеки ще се избие да казва колко не го интересувало хорското мнение, пък в същност тук е пълно с фалш  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 100
Интересуват ме само тези, които харесвам и на които държа. Останалите да си мислят каквото си искат.

# 5
  • Мнения: 126
Обществено мнение-след моето погребение!!!

# 6
  • Мнения: 495
Стоя и си мисля тук, как има хора, които са направо зависими и все си повтарят - а хората какво ще кажат. Направо се ръководят само от чуждото мнение.
защото нямат собствено такова
нямат достатъчно самочувствие, не са сигурни в правотата на преценките си, затова чакат някой "авторитет" /признат от другите за такъв, а нерядко дървен философ/ да даде тон, а те да запеят в хора
тъжно, но е факт

# 7
  • Мнения: 5 622
Обществено мнение-след моето погребение!!!

Е, така и баба знае. Щото за умрелите или хубаво, или нищо, нали знаеш  Crazy  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 455
Да интересува ме и винаги се влиая от хорското мнение,но понякога ме е яд на себе си за тази ми черта от характера.

# 9
  • Мнения: 3 447
Ами аз специално предпочитам анонимната благотворителност и си изживявам тъгата и вълненията вътрешно, така че вероятно изглеждам по-голям гьонсурат, отколкото съм всъщност.
Не, не ми дреме какво ще си помислят хората в този смисъл, за който питаш. Спазвам обществените норми, защото ги считам за правилни, а не защото ме интересува кой какво ще каже.  

# 10
  • Мнения: 15 619
Интересува ме мнението на хората, които обичам и  уважавам. Тяхното мнение е от съществена важност за мен.
Това, че мнението на останалите не е от съществена важност за мен, не означава, че не поздравявам, не се съобразявам, не зачитам другите. Това фалш ли е?

# 11
  • Мнения: 5 622
Интересува ме мнението на хората, които обичам и  уважавам. Тяхното мнение е от съществена важност за мен.
Това, че мнението на останалите не е от съществена важност за мен, не означава, че не поздравявам, не се съобразявам, не зачитам другите. Това фалш ли е?

Не. И ти го знаеш. Сигурна съм  Wink

# 12
  • Мнения: 7 430
...не, много отдавна престанах да се интерисувам  Peace

# 13
  • Мнения: 214
Не ме интересува хорското мнение.Аз не живея за хората.Хората постоянно злословят за някого и клюкарстват зад гърбът ти, но чесно казано не ме интересува тяхното мнение, а на близките и приятелите ми.

# 14
  • Мнения: 15 619
Сега всеки ще се избие да казва колко не го интересувало хорското мнение, пък в същност тук е пълно с фалш  Mr. Green
Но и ти си права, може да ме заболи от чужди думи, нищо че не ме е еня за човечеца, който евентуално ги казва...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт