Черен молив!Как?

  • 2 222
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Как си слагате черния молив окгато ползвате и сенки?Първо нанасяте сенките и върху тях черния молив ли или първо молива и след това го "омекотявате" със сенките?
Аз харесвам да го слагам след като вече съм си сложила сенки, но ми се струва, че не става много лесно, тъй като върху сенките не се нанася добре.
А може би не съм избрала хубав молив за тази цел?! Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
аз си слагам молива  преди сенките... yes

# 2
  • Мнения: 185
Според мен зависи какъв ефект искаш да постигнеш,ако е преди сенките,после с апликатора може да се размаже леко молива и да стане преливащо(опушено),а ако е след,ще си стои като о4на линия,т.е. ще под4ертава окото newsm78така поне си мисля де,не съм кой знае какъв спец Blush

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Първо се слагат сенките,после всичко останало. Grinning

# 4
  • Мнения: 7 723
В редките случаи, когато ми се налага да се гримирам, първо сенките, а после молива и накрая спирала Whistling

# 5
  • Мнения: 511
Пред моливите предпочитам по-тъмен фон сенки.Не е хубаво молива да се остави само като линия, трябва да се тушира с четчица.

# 6
  • Мнения: 1 616
Аз много рядко слагам черен молив, но когато го правя, задължително омекотявам линията с апликатор и сенки. Ярка, контрастна линия не харесвам (освен ако поводът не изисква специален, драматичен грим, но тогава пък очната линия върши чудесна работа). За себе си установих, че тъмносив или сив молив стои много по-добре.

# 7
  • Мнения: 6 868
И на мен не ми харесва как изглежда черната контрастна линия. Така че първо слагам молива, а след това сенките.

# 8
  • Мнения: 5 140
аз си слагам молива  преди сенките... yes

Аз също правя така, когато се гримирам и слагам подходящ молив.
Но не винаги използвам молив, черен изобщо не използвам.

# 9
  • Мнения: 27 524
Първо сенките, след това молив. Хубавият черен и сравнително мек молив не променя цвета си, нанесен върху сенки.  Peace

# 10
  • Мнения: 661
Първо сенките, след това молив. Хубавият черен и сравнително мек молив не променя цвета си, нанесен върху сенки.  Peace
Какъв черен молив ползваш?Препоръчай ми някой подходящ за целта.

# 11
  • Мнения: 3 331
Аз пък, в зависимост от ефекта, който искам да постигна, използвам молив/не само черен/ понякога преди да нанеса сенките, а понякога - след. Случва се и преди, и след Mr. Green

# 12
  • Мнения: 167
И аз не плзвам черен, но напоследък не излизам без молив-само че кафяв.
 Очите ми са пъстри мн ми харесват подчертани, така че го слагам след сенките

# 13
  • Мнения: 5 313
Аз си слагам и преди и след сенките,зависи какъв ефект искам да постигна.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
По-често слагам първо молива, след това туширам със сенките. Защото когато целта ми е по-фрапиращо подчертаване на очите, слагам само повечко молив, без сенки, но това се случва наистина много рядко.

Общи условия

Активация на акаунт