Излезе ми херпес...

  • 1 457
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Дайте идея: домашна козметика как да ми мине по-бързичко...Иначе съм си взела някакво мазило от аптеката ама да видим... Уф ужас... Днес ходих и на подстригване ама нещо не мога да се приема още май стана прекалено късо. Никога повече така в същия салон...  Cry

# 1
  • Мнения: 1 602
чувала съм да се маже с паста за зъби, но незнам дали ще помогне

# 2
  • Мнения: 7 723
Взимаш един аспирин и го счукваш на прах. После го омесваш с малко паста за зъби и мажеш thumbsup

# 3
  • Мнения: 8 505
Щом си купила мазило от аптеката,мажи се с него.Можеш да си сигурна,че е по-ефикасно от всякакви домашни изпълнения-все пак те са само за изгаряне и изсушаване на херпеса,а не за премахването му.

# 4
  • Мнения: 171
Разрежи скилидка чесън и натъркай мястото.Направи го няколко пъти.Щипе ужасно,но има ефект. Peace
Ако често ти излизат херпеси си вземи от аптеката "Зовиракс".

# 5
  • Мнения: 952
много е ефикасно с лед,ама на тебе вече тие избил херпеса така че...за друг път да знаеш усетиш ли че избива търкаш с лед  мястото докато не се разтопи леда, и ще видиш че няма да избие Peaceа иначе аз съм се клепала със сулфатиацол на прах или Бивацин /спрей/много е ефикасен пръскаш и усещаш как мястото чак изтръпва.Успех че наистина е много неприятно с тия херпеси Peace

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
"ЗОВИРАКС" и нищо друго.   Peace

# 7
  • Мнения: 59
Благодаря момичета Simple Smile Найстина е адски неестетично ;П но ще мине:)

# 8
  • Мнения: 5 362
Щом си купила мазило от аптеката,мажи се с него.Можеш да си сигурна,че е по-ефикасно от всякакви домашни изпълнения-все пак те са само за изгаряне и изсушаване на херпеса,а не за премахването му.
Peace
Зовиракс наистина помага.

# 9
  • Мнения: 4 053
"ЗОВИРАКС" и нищо друго.   Peace

прекрасния е цар на херпесите,
при най-малкото притеснение и му избиват поне 3 на веднъж,
и единствено Зовиракс му помага(да завехнат по бързо),
а на мен ми излиза херпес като ползвам копринените дамски превръски  ooooh!
(и за там помага това мазило) Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 171
аз също съм спец по херпесите и от личен опит казвам - забравете пастата за зъби, най-ефикасен е зовираксът.Има и аналогово българско мехлемче, с доста по-приемлива цена, но забравих как се казва.

# 11
  • Мнения: 4 358
На мен ми помага само прополисов вазелин Ескопропал.
Фирмата е "Хигитест".

# 12
  • Мнения: 463
аз също съм спец по херпесите и от личен опит казвам - забравете пастата за зъби, най-ефикасен е зовираксът.Има и аналогово българско мехлемче, с доста по-приемлива цена, но забравих как се казва.
да не е  aciclovyr? (ако се пишеше така де...)
аз си ползвам това мехлемче и съм много, много доволна. и за пръв път чувам за зовиракс

Общи условия

Активация на акаунт