чайче за отслабване

  • 2 196
  • 17
  •   1
Отговори
някой пробвал ли е регулавит2?Има ли резултати и какви?предварително благодаря Hug

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз, резултати, никакви  #Cussing out.

# 2
  • Мнения: 431
Няма резултат.
Няма начин да си ядеш както винаги, но да пиеш някакъв чай, и да отслабваш. Изключвам чайовете с разхлабващо действие, от тях се обезводняваш и наистина има спад в килограмите - защото губиш вода, а не мазнини.

# 3
  • Мнения: 3 360
Не вярвам на чайчета и хапчета-хапваш ли  множко си пълнееш Laughing

# 4
  • Мнения: 1 813
Всички тези чайове да разбирам ли,че са на метода по-добър обмен. При условие,че моят е доста .... хайде да го наречем силно изразен (хапвам и до час час и нещо ползвам тоалетна),значи ли че на мен няма да ми действат?

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз, резултати, никакви  #Cussing out.
и аз

# 6
  • Мнения: 2 956
И аз не съм видяла ефект точно от него,но имам приятелки пили Слим програм (май така беше  newsm78 ) и Инхуа и определено казват,че имало някакъв ефект...все пак с един гол чай нищо не може дасе постигне.

# 7
  • Мнения: 1 063
Чай български, преди години, не съм го виждала отдавна - синя кутия, купувах го от аптеката.
Нямах проблеми с кг, по-скоро се бях вманиачила - периода, в който излезе книгата на Л. Ковачева, така, че е разбираемо.
Ако си решила да пробваш, препоръчвам ти да си намериш български билки. Не бих се доверила на китайски и други такива.
За чая - трябва много да се замисля как се казва, кои билки съдържа и по колко грама от тях.

# 8
  • Мнения: 2 019
аз пия,но засега ниц

# 9
  • Мнения: 1 063
чаят бе "Аристо"

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 35 817
Ако заедно с това намалиш и храната - да. Wink
Когато реша да сваля 1-2 килограма вечер замествам хранене, като  пия чай /от наши билки/ и ям по 1 ябълка. Страхотен ефект.

# 12
  • Мнения: 6 958
При нужда ползвам ''Сена'' - от аптечната мрежа, около 1 лев... изцяло на билкова основа... Смятам, че помага, но не трябва да се употребяват сладки и тестени изделия... С малко умерено хранене и в комбинация с чай лесно се изхвърлят натрупаните токсини от организма. Хубаво е да се изпива само една опаковка и после да се почива, за да не привиква организма... Успех   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 290
При нужда ползвам ''Сена'' - от аптечната мрежа, около 1 лев... изцяло на билкова основа... Смятам, че помага, но не трябва да се употребяват сладки и тестени изделия... С малко умерено хранене и в комбинация с чай лесно се изхвърлят натрупаните токсини от организма. Хубаво е да се изпива само една опаковка и после да се почива, за да не привиква организма... Успех   bouquet
Този чай баба ми го пие за разхлабване,аз когато видя зор..защото причинява колики и прави червата лениви.Знам,че е мн вреден Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 958
Не само този чай, но и който и да било друг не са полезни за организма, но ако човек има нужда от известно освобождаване на токсините, може да го приеме няколко пъти, но не повече от една опаковка и до там...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт