Как точно ви прилошава?

  • 615
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 934
Здравейте, момичета!
Първо да поясня - аз съм от съседния форум "Искам бебе".
Притеснява ме факта, че от дестина дни насам внезапно започна редовно да ми прилошава сутрин и вечер, понякога и през деня. А бяха минали само няколко дни от предполагаемата овулация.
Прехвърлих мислено вероятните причини да ми е зле, но не мога да се сетя за нищо.

Когато ми прилошее определено ми се гади. Изведнъж ми прималява адски много. Става ми едно замаяно, вие ми се свят. Имах възможност в подобни моменти да си измеря кръвното и се оказа, че е ниско. А никога през живота си не съм имала ниско кръвно.

Дъщеря ми е вече на 7 години и малко съм позабравила как точно се чувства човек в моменти на неразположение, а и  с нея не съм се чувствала особено зле.

Молбата ми е към тези от вас, които сравнително от рано се чувствахте зле и при които тези симптоми са сравнително силно проявени. Моля, опишете ми как точно се чувствахте и от кога.
Извинявам се, но в библиотеката на съседния форум не открих нищо по въпроса.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Здравей миличка, познавам те от съседния форум. Знаеш колко се коментират и там симптомите разни и после като дойде как боли  Hug Не се вторачвай толкова в тях. Може просто да си събрала границите на кръвното или изведнъж да ти е паднало, това че не си имала до сега такива проблеми не означава че рано или късно няма да започнат. И при мен вече започнаха. Но стискам всички палци все пак това да са ти бременни неразположения. При мен лично през последната седмица имам едно такова замайване и причерняване пред очите, то не е точно причерняване ама със сигурност ми е замазано пред погледа и не мисля че е точно от бременността, а преди всичко от слънчевите изригвания през тази седмица. Иначе освен че ми се гади и не ми се яде месо или друго просто нямам неразположения като тези по филмите дето ги дават как припадат като още не знаят че са бременни.
Успех и дано да са бременни симптоми.  Hug  bouquet

Между другото гаденето може и да е и от промяна в кръвното ти. Така съм чувала.

# 2
  • Мнения: 666
На мен още от началото ми се гадеше много но до повръщане не съм стигнала. Също много ми се спеше и често ходех да пишкам, но по спането най-много се досещах че съм бремненна защото дори и през деня едвам си държах очите отворени без да имам причини да съм изморена.

# 3
  • Мнения: 8 934
Благодаря на всички, които ми отговориха!
Знам, че искащите бебе имат навика да се вторачват във всеки един симптом и си мислят, че са бременни. Но в конкретния случай наистина нещата са сериозни и аз се тревожа за здравето си. Всичко ще стане ясно в края на тази седмица. А аз този месец повече от друг път се моля да съм бременна, защото ако не съм, това означава, че нещо със здравето ми не е наред.
Благодаря ви още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт