Нямам думи за заглавие

  • 3 040
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 129
Този път не се отнася за проблем, съвет или нещо такова. Искам просто да ви се похваля/оплача/да се посмеем заедно с една днешна случка. Прибирам си се аз весела, доволна, премръзнала и съседката от съседния апартамент цъфна на вратата с уникалното питане "Абе нещо да не сте болнички, че нощем много кашляте и не мога да спя". Не знам каква ми е била физиономията, но и не мога да си представя. Само пояснявам, че е на около 60 години, а ние кашляме....колкото всички нормални хора, но чак пък да не се спи от нас....ай моля!

# 1
  • Мнения: 17 402
АМи може и да не ти се вярва, но наистина ужасно много се чува. И на мен ми се е случвало д ане мога да заспя, ако някой кашля, тропа( сигурно нормално си ходи де, ама се чува сякаш е с токчета...), блъска врати и пр. ТАка, че е твърде вероятно да не преиграва женицата. Не казавам, че нещо сте виновни, ама си се чува в апартаментите Peace

# 2
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, веднъж да ми е от полза това, че не чувам много добре Stop
А по принцип наистина се чува много, да. Не си дават зор строителите откъм шумоизолация хич Tired
И ако е слухар съседът, ето ти и проблемче.
Аз съм с вътрешна стълба, с дървени стъпала, в къщи на токчета не ходя, с едни меки чехли като за SPA център се разкарвам, не знам колко шум мога да вдигна като стъпвам, при положение, че тежа 45 кг мокра, но факт - съседката ми отдолу ме чувала като слизам и се качвам по стълбата Shocked и се побърквала. Сега, друг е въпросът, че нея пък я чува сестра ми как вика по децата и се разправят непрекъснато, обаче забележка никой никога не й е правил и така. Аз в това отношение съм като паднала от небето, защото тези шумове не ги чувам, съответно не ми и пречат. Доколкото мога се съобразявам, но пък не мога да се спускам по въже от спалнята до хола все пак, налага ми се поне по няколко пъти на вечер да слизам и да се качвам. А ако някой ми каже, че може да чуе тракане на клавиатура от съседен апартамент, вече наистина ще падна. Защото мисля точно в друга стая на долния етаж да се изнасям да работя, а определено като пиша вдигам повече шум, отколкото като стъпвам.

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Е, съседите отдолу, с две отгледани деца, споделиха, че това иначе прекрасно дете Филип ги побърквало сутрин в 7:30-8 ч като тръгнел да бяга. Този иначе прекрасен слон - моя син.  ooooh! 
Аз нищо не им отговорих, защото Господ като иска да накаже някой, му взема акъла.

# 4
  • Мнения: 4 665
Бабите милите си нямат друга работа освен да слухтят Laughing Ей тук е на място приказката "  С баба съседка и стените имат уши "  hahaha

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Прави си интересен деня женицата

# 6
  • Мнения: 505
Ми стига сте кашляли, бе жена  Naughty то бива бива, но вашето не се търпи  Laughing Ти се радвай, че не ти е казала "От толкова кашляне не мога да чуя какво си говорите!" Mr. Green

# 7
  • Мнения: 12
Докато живеехме в апартамент всичко се чуваше и от горе и от долу. И в тоалетната сутрин се чуваше всякакъв звук......... Embarassed Embarassed Embarassed.

# 8
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
... а нашата мила съседка - също пенсионерка - обикновено ни казва "Спокойно, от вас нищо не се чува"...
И обикновено ни го казва след по-бурен секс  Joy
А странно като не чува защо от време на време като се прибираме тихичко в 2 посред нощ (аз гледам да не тракам с токчетата), тя се присеща да ни подсети, че домоуправителя ни е търсил  Laughing


Дай Боже всекиму такива съседи!

# 9
  • Мнения: 3 447
Ооо, аз бях писала и в една друга тема... Имах съседи, които всеки божи ден звъняха с оплаквания, че като вечеряме късно, се чувало как лъжиците тропат по чиниите и не можели да спят  Tired Имаше и други подобни...

# 10
  • Мнения: 1 079
ОО това е нищо мен съседите ме нарекоха - кобила ,защото съм тропала в късните доби - аз просто ставах да храня бебето  Mr. Green.Веднъж големия плака ,защото го боли ухото на другия ден дойде кварталния вкъщи да пита -вярно ли сме правили купони всяка вечер  Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
Посмях се доволно по темата Simple Smile))))

Аз нямам съседи - нито под мен /офис/, нито над мен, нито в страни... Никой не ме слуша и забележки не прави. Аз също никой не чувам. В стария апартамент обаче нощем се събуждах като се разплачеше детето на съседите. Моята гадинка си спеше като пън, но нали майчински инстинкт - събуждах се хем едва го чувах детето...

За това пък наскоро в един хотел почти присъствах на секса на съседите  Mr. Green Но много кратко беше... тези хора големи бързаци, точно взе да ми става интересно и свършиха  Crossing Arms

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
налага ми се поне по няколко пъти на вечер да слизам и да се качвам.

Ако си вземеш бутилката горе - няма да ти се налага  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 382
Хи-хи,доста се посмях Joy Нашата съседка от горният етаж,онзи ден се сблъскваме на входа и тя ми вика:Не съм Ви чувала скоро да викате ShockedАз онемях ,защото не сме такива шумни и викащи. Rolling Eyes
А лятото като бяха влезли крадци и една седмица ни седят отворени прозорците ,тя мислеля,че се проветряваме денонощно #Crazy Shocked #Crazy

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ако си вземеш бутилката горе - няма да ти се налага  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy
Права си  Peace
Отдавна съм осъзнала аз, че ми липсва един мини-бар в спалнята, ама трябва добър модел да подбера, че някой може да се заоплаква пък как му бръмчи Crazy
Но абсолютно ще има полза, да - ето сега се сетих за още, и кремовете ще са ми подръка също Simple Smile, аз и тях в хладилника държа.

Общи условия

Активация на акаунт