За бяло течение

  • 1 303
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здравейте на всички момичита Hug
За първи път ми се появява бяло течение и съм много притеснена Rolling Eyes Това може ли да бъде проблем,за бебеправене newsm78 ,а има ли някакво самолечение Rolling Eyes newsm78 Знам,че е глупаво ,но ме е срам да отида на док. Embarassed
Помагайте ще съм ви благодарна и съветите ще са ми от полза Hug
Предварително ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 261
Няма как за доктор си.Не е толкова страшно.Една микробиология и сигурно ще излезе ,че си имаш гъбки.По принцип не пречат за бебеправене,но по добре е да ги няма и да се лекувате и двамата,ако ги има де.Зависи и възпаление мойе да е .На доктор мила утре.Самолечение -НЕ .

# 2
  • София
  • Мнения: 35 817
От какво те е срам, той лекарят нали точно такива неща лекува  Wink
Ако кашляш и имаш хрема - как ходиш на УНГ  Grinning
Течението може да е симптом на възпаление, което да е пречка за забременяване.
Може да са някакви по-безобидни микроорганизми, но може да е Хламидия, Гарднерела,Трихомонас вагиналис, и т.н които трябва да се лекуват / не самолекуват/ защото може да причинят необратими поражения /напр. запушване на тръбите /
Няма жена която да не е получавала течение .
Така че - отивай на лекар и искай микробиологично изследване.

# 3
  • Мнения: 58
С 2ръце за доктор. Няма да се повтарям момичетата са ти написали всичко.
ИДЕЯ---отиди при жена гинекулог ще ти бъде по- лесно, а ако имаш финансовата възможност за частен още по-лесно. Обслужването е на ниво.  GrinningДокато се усетиш в топли приказки и прегледът ще е приключил.

# 4
  • Мнения: 9 063
Сигурна ли си, че това е бяло течение?
Да не би да е просто засилен секрет по време на ову например..?
Няма какво да те е срам от лекаря, Денис много точно е написала всичко  Peace

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Последния човек, от който трябва да те е срам, това е генекологът ти. Отиваш там за да се намери решение на проблема ти. Течението може да се окаже и пречка, тъй като влагалищната среда не е подходяща и спермитата не живеят дълго в нея.

# 6
  • Мнения: 3 146
Аз напълно те разборам за срама от гинеколога, но моят гаден опит сочи, че, ако не отидеш навреме, после едвам ще се излекуваш и ще трябва 10-ки пъти да ходиш, за да го махнеш, а така може и от едно пиене на нещо да мине. Аз за първи път отидох на гинеколог, когато забременях, а вече имах течение.

# 7
  • Мнения: 6 461
Най- добре на доктор . PeaceЩе ти вземе секрет и ще  го изследват в микробиологична лаборатория.Няма нищо страшно.Мисля ,че бялото течение не е проблем за бебеправене,но по добре го излекувай преди това. Peace
Ааааа за срама... Mr. Green...Затваряш очите и готово  Laughing . (трай бабо за хубост)   

# 8
  • Мнения: 7 718
Понякога течението във втората половина на цикъла може да се дължи на ранна бременност, затова изчакваш и отиваш след менструация.
Сега виждам, че се е появило около една семица от началото на цикъла, така че задължително на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт