На каква възраст проходиха вашите сладурчета?

  • 1 459
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Мили мами, моят син е на11м. и иска да ходи, но не може още, държи ме за двете ръце и става смел, но усети ли че ме няма зачова да пристъпя назад

# 1
  • Мнения: 941
значи още не се чувства готов, когато се усети че може сам ще се пусне
Бебка проходи рано,  на 9м но много залиташе  и аз я водех с каишките които тя не усещаше, когато стана на 10м ги махнах

# 2
  • Мнения: 631
моето все още не иска да ми пусне ръцете
ходи стабилно но само за ръчички
пробвала съм да го пусна но веднаха сяда
дори малко се притеснявам вече

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 040
Моята проходи на десет и половина месеца. Смея да твърдя, че проходи бързо- просто фазата от първите стъпки до напълно стабилното ходене беше не повече от двайсетина дни.

# 4
Ани проходи на 10 мес.и 1/2 и е много стабилна.В момента е на 1 година.Почти не е падала

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина проходи на 1 и 1 м. - изведнъж се пусна и беше страшно стабилна. Даже започна да тича, за мой ужас... ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 393
На 1г и 2м. се пусна съвсем сам, преди това ходеше хванат за ръка или държейки се за мебелите.

# 7
  • Мнения: 7 723
И двете ми деца проходиха на по 11 месеца. Peace

# 8
  • Мнения: 522
Наспроходи на годинкатаама доста време го лъжех да ме пусне,защото му беше трудно да се пристраши.Държеше ме само за един пръст и аз като тръгне си го измушвах та така проходи Grinning.

# 9
  • Мнения: 667
От понеделник започна да прави по 2-3 крачки сама, а днес вече обиколи стаята съвсем сама.
Ако съм до нея предпочита да ме хване, ако пък се измори тупва и продължава с лазене  Peace

# 10
  • Мнения: 429
От две седмици ходи, хваната за ръката ми. Сама е правила 1-2 крачки, но все още не може без помощ. Но, аз не бързам, ще тръгне сама, когато се почувства готова.

# 11
  • Мнения: 1 186
10 месеца и вече крачеше сама Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Проходихме преди 3 дни.Правеше по няколко крачки но тях не ги броя.Сега вече като прекосява стаите си е ходене.Но иначе лазим перфектно и все още ни е основен начин на придвижване.

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Проходи истински- да минава 4-5 метра самостоятелно без да падне тази седмица. Иначе по 2-3 крачки започна да прави около 9 мес, но тях не ги броя.

# 14
  • Мнения: 2 936
първите стабилни крачки започна да прави около Бъдни вечер и на Коледа,1 г. и 17 дни....имам впредвид повече от5-6 крачки самостоятелно ходене,другото не го броя,но Алекс проходи изведнъж

Общи условия

Активация на акаунт