Бяла техника.Каква?

  • 775
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Предстои ни да купуваме хладилник, пералня, кухненски плот и фурна за вграждане , и искам да ви питам от кои марки сте доволни?Ние се колебаем засега между Gorjenie i Bosh

# 1
  • Мнения: 3 360
Аз съм за Gorenje с двете ръце Peace

# 2
  • Мнения: 125
Хладилника ми е Samsung, пералнята Whirlpool, a плота и фурната за вграждане са на Gorenje. Успех в избора и дано скоро се похвалиш с нови придобивки. Peace

# 3
  • Мнения: 4 473
И Gorjenie, и Bosh са добри марки. Единственият лош отзвук, който съм чувала за уред от тези е пералня на Gorjenie.

# 4
Аз имам Горение, печка и перялня от 5 години. И от двете съм много доволна. Не знам защо някой не са доволни от пералните. Моята я експлоатирам доста яко и не е мръднала. Тъпча я колкото поеме, не е нивелирана добре, защото помещемието е много криво и направо е невъзможно да се нивелир, но тя си бачка ( пу, пу, да не ме чуе дявола и да не ми спретне някой номер де). Имам позната, която е с Горение от 12-13 години - същата работа. Единствения й недостатък е че ми се струва шумна. А печката, ако се наложи да я сменям, сигурно пак Горение бих избрала. Peace

# 5
  • Мнения: 1 925
AEG или Bosch за пералня и печка, а за хладилници номер 1 са Samsung. Малко хора знаят, че те са най-добрите в производството на хладилници и всички нови технологии свързани с халдилниците се измислят от тях и другите фирми купуват лицензи.   Peace

# 6
  • Мнения: 4 202
Аз пък имам хладилник Gorjenie и нещо не съм много доволна от него, като сложа нещо в отделението за плодове и зеленчуци и то замръзва   newsm78
Колко краставици и домати съм изхвърлила, няма да ви казвам  Sick
Подобен е на този

# 7
  • Мнения: 184
Благодаря!А какво ще кажете за пералня Electrolux?

# 8
  • Мнения: 1 167
И плота и фурната са ми Горение и съм много доволна.   newsm10

# 9
  • Мнения: 30
SIEMENS/знам го от доволни клиенти/ ,BOSH,KUPPERSBUSH /немска марка,малко са скъпи но клиентите ми (с обзавеждането)си купиха такива уреди и са много доволни/

Общи условия

Активация на акаунт