Дългите връзки и липсата на секс

  • 6 095
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте!

Искам да ви разкажа моята история: От 7 год имам връзка,нямаме брак, но ще се женим другата година. Както всяка връзка- имали сме и хубави, и сурови моменти, събирания и раздяли...

Най-накрая, след всичко, решихме да сме заедно и да си създадем семейство.. и сега чакаме първото си бебче...

Но тръпката я няма...да си го кажем направо- секс няма, или се случва много рядко и то...един секс....  Rolling Eyes

Незнам дали от бремеността, или съм си такава....но аз имам страшно желание напоследък...И не повдигах темата извесно време...но днес не издържах и си поговорихме- каза ми , че бил в такъв период, че съм му омръзнала, че било нормално след толкова години връзка...

Да, ама на мен ми тежи и се депресирам, чуствам се нежелана.... А и секса е основата на всяка връзка....и това може да доведе до изневяра от негова страна в последствие....А и накъде така , когато тепърва ще правим семейство?

Искам да попитам - с всички ли дълги връзки стои така проблема? И има ли изход....?

Моля за съвет!

Е.

# 1
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Разбирам те напълно. Както се казва скучен секс и тиха омраза Confused Какво да се прави - в повечето случаи е така. Ние сме така също. От 10 години сме заедно и вече сме си втръснали. Не ми се иска да е така, но честно казано нямам сили и желание да се старая. Засега приоритет ми е бебчето и нямам желание за нищо друго.

# 2
  • Мнения: 7 474
Преди бремеността пак ли беше така? В смисъл да не би да се притеснява човека и му е неудобно да ти каже newsm78
Ама пък да ти каже ,че си му омръзнала точно сега newsm78

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 21:04 от Lео

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
За поддържане на страстта в една дълга връзка си трябва усилие, няма к'во да се лъжем - естествените хормонални бури утихват след девет седмици и половина Wink Мъжът ти просто го мързи! И сега к'во?Като си му омръзнала, ще те разнообразява с други ли или като как я мислите работата newsm78 А животът предстои...
Какво им става на мъжете ShockedНапоследък масово жените около мен се оплакват от липса на секс вкъщи. Много странна работа...Прездоволени ли са, що ли Thinking
Съвет не мога да ти дам...Само да ти пожелая успех в неравната борба с прословутия мъжки мързел Sad

# 4
  • Монтана
  • Мнения: 499
уфффффффффф,този секс незнам?
Ти в кой месец си-нали тепърва изграждате семейство?
И ние сме били в такива ситуации-понякога по често,понякога по рядко,но при нас нежеланието винаги е било от страна на съпруга,аз почти винаги съм била готова
Е те тия ненормални явления водат към изневяра
Я сядайте и си поговорете-преди да сте направили бебето,да е помислил дали му е омръзнало или не

# 5
  • Мнения: 10 983
каза ми , че бил в такъв период, че съм му омръзнала, че било нормално след толкова години връзка...

7 години връзка не са много! Не е нормално да си омръзнете и да ти го каже точно когато си бременна Sad
Другите вече са те посъветвали - седнете и поговорете сериозно.

# 6
  • Мнения: 2 237
belinda   е прявя,трябват усилия.Ние сме заедно от десет години и да,имали сме такъв период,но само период.нормално е,в един момент си писвате.Ама после минава.А как мина при мен ли ? Наистина се постарах.Започнах да се обличам по-хубаво,да го посрещам вечер с прическа и грим,да правим секс по-редовно.Тръгнах на фитнес и отсабнах,стегнах се.Започнахме да си измисляме различни места и пози за секс,обличахме се различно,абе много старание падна.и се измъкнахме от безразличието.
Пък има и друго - той работи по два месеца в чужбина.Докато го няма страшно ми липсва и като си дойде..... EmbarassedДумата е ненаситност  Mr. Green
Пожелавам ти всичко да се нареди както искаш ! Praynig
Дано всичко и при вас е моментно и премине,дано !

# 7
Здравайте, мили дами!

Благодаря ви за отговорите...ще взема съветите ви присърце, пък дано има поне малко резултат...

Но по при принцип , само веселите събития, пътуванията и липсата на един друг внасят промяна в сексуалния живот....та ще видим.

Ок, пожевам на всички весели празници и повече секс !  Grinning

Е.  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679

Ок, пожевам на всички весели празници и повече секс !  Grinning

Е.  bouquet

Да ти се връща Mr. Green

# 9
  • Мнения: 730

Ок, пожевам на всички весели празници и повече секс !  Grinning

Е.  bouquet

Да ти се връща Mr. Green


Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 1 915
Моя откровенно се притесняваше от бременноста - първо да не стане нещо на бебето, по нататък нещо го притесняваше и това че е момиченце.
След бременноста всичко се оправи.

# 11
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз имах лискова бременност и като разбрахме, че ще има бебче докторката отсече - без секс!  Shocked И така 8 месеца някъде ......
Сега след раждането имам шевове, лохии, хайде още два месеца!
В началото беше трудно, но не бих казала че и мъжът ми и аз сме спрели да се стараем и да си доставяме удоволствие по един или друг начин  Crazy но през цялото време сме си говорили открито - съветвъм те поговори с него, ако си таиш проблема в себе си никога няме да се оправи  Hug и Весели празници!   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 673
...нормално е . при всички двойки е едно и също...разликата е, че мъжете изтъкват различни аргументи....ИСТИНАТА е, че просто по време на бременността не сме сексапилни, сякаш от този етап отношенията се прекършват, вместо да се заздравят...

# 13
  • Мнения: 6 461
Незнам дали от бремеността, или съм си такава....но аз имам страшно желание напоследък...И не повдигах темата извесно време...но днес не издържах и си поговорихме- каза ми , че бил в такъв период, че съм му омръзнала, че било нормално след толкова години връзка...
Как тъй ще ти каже ,че си му омръзнала........... newsm78
Той ти причинява болка по този начин и особено в такъв момент в който си толкова уязвима.
.
Моя откровенно се притесняваше от бременноста - първо да не стане нещо на бебето, по нататък нещо го притесняваше и това че е момиченце.
След бременноста всичко се оправи.
Това е нормално да се притеснява,но по този начин ли ти го показваше..........предполагам ,че НЕ ..нали така или греша.

Здравейте!
Искам да ви разкажа моята история: От 7 год имам връзка,нямаме брак, но ще се женим другата година. Както всяка връзка- имали сме и хубави, и сурови моменти, събирания и раздяли...
Дано всичко си дойде на мястото.Пожелавм ви го от сърце.Оправете си отношенията един към друг и бъдете щастливи Hug

# 14
  • Мнения: 25
"ИСТИНАТА е, че просто по време на бременността не сме сексапилни, сякаш от този етап отношенията се прекършват, вместо да се заздравят..."

За съжаление да!

Общи условия

Активация на акаунт