Шейна от къде?

  • 838
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Някой знае ли от къде мога да купя дървена шейна (от старите като едно време) ?

# 1
  • Мнения: 4 668
Има в Метро , а днес видях доста шейни и в Хиполенд  Grinning. Имаше 2-3 вида от тези за които питаш - дървени , с облегалка , не бяха лоши . Не погледнах цената обаче ...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 802
Да, в Хиполенд-а има много шейни и като цветове и модели.
Имаше 2-3 вида от тези за които питаш - дървени , с облегалка , не бяха лоши . Не погледнах цената обаче ...
Аз видях  Mr. Green 21 лв и имаше доста цветове!

# 3
  • Мнения: 259
На Илиенци бяха по 16-18лв.

# 4
  • Мнения: 8 505
Да, в Хиполенд-а има много шейни и като цветове и модели.
Имаше 2-3 вида от тези за които питаш - дървени , с облегалка , не бяха лоши . Не погледнах цената обаче ...
Аз видях  Mr. Green 21 лв и имаше доста цветове!

Ето ги точно какви са:http://images12.snimka.bg/001750110.jpg 21.80лв.

# 5
  • Мнения: 1 685
Такива шейни съм виждала навсякъде.Има ги даже в магазините за левче.
Извинявам се на авторката, че ще ползвам темата и, но искам и аз да попитам нещо.От къде мога да намеря шейна тип "Чук и Гек"?Знам че на Илиенци има, но можете ли да ми предложите от някъде по-евтини?

# 6
  • Мнения: 8 505
Пак в Хиполенд-за 73.80,но дали това е евтино... (не зная по колко вървят на Илиянци).

# 7
  • Мнения: 959
Благодаря на всички за отговорите Решихме с мъжо дъ ходим до Метро защото ни е по-близко от Илиенци и от там ще купим на Вики

# 8
  • Мнения: 1 685
Пак в Хиполенд-за 73.80,но дали това е евтино... (не зная по колко вървят на Илиянци).
И аз не знам по колко вървят.Мисля около стотина лева.

# 9
  • София
  • Мнения: 558
На пазар "Красно село", в ляво на главния вход /от към бул."Гоце Делчев"/ има магазин за играчки. В него има изцяло дървени шейни за 45 лв. и Чук и Гек за 68 лв. Grinning

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 12:36 от tala

# 10
  • Мнения: 1 685
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт