Вредни ли са фет бърнърите?

  • 21 134
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте Grinning
От доста време се каня да си взема някакъв фет бърнър.Някой знае ли дали са вредни?newsm78
 Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • :)
  • Мнения: 337
Да, и аз съм се замисляла за това, но мисля че приемането им трябва да се съчетава с физическо натоварване, дори мисля, че е задължително. Поздрави Peace

# 2
  • Мнения: 1 881
А какво е "фет бърнър" newsm12

# 3
  • Мнения: 227


Хранителна добавка за по бързо изгаряне на мазнини,обикновено се приема заедно с л-карнитин + кардио тренировки + диета. Wink
Ами ,ако никoй не знае дали са вредни,поне някой да е ползвал ,да ми каже ефекта Rolling Eyes Grinning
  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 362
Пробвай само с л-карнитина и физ.натоварване.Също има много добър ефект Peace
Не мисля,че са вредни.

# 5
  • Мнения: 1 881


Хранителна добавка за по бързо изгаряне на мазнини,обикновено се приема заедно с л-карнитин + кардио тренировки + диета. Wink
Ами ,ако никoй не знае дали са вредни,поне някой да е ползвал ,да ми каже ефекта Rolling Eyes Grinning
  bouquet

Благодаря Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 9 063
Не са вредни, това са хранителни добавки все пак.
Но за да има пълен ефект, задължително трябва да се комбинират с упражнения.
Аз съм пила фет бърнъри и в двата варианта, със и без упражнения, ефект имаше и то голям Simple Smile

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Никой не може да ме убеди, че са напълно безобидни...  Stop

# 8
  • Мнения: 463
аз също съм изпълнена с подозрения към тях...

# 9
  • Мнения: 1 290
Не са вредни,аз съм се навила на Липо 6,съчетано с л-карнитин и яко кардио,няма как да не изчистя малко противни мазнини Close

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
според мен-да.С мазнините би трябвало да се справя организмът сам...а няма ли вариант на зависимост-в смисъл без въпросните фет бърнъри да не можеш да изгаряш мазнините? newsm78

# 11
  • Мнения: 227
Не са вредни,аз съм се навила на Липо 6,съчетано с л-карнитин и яко кардио,няма как да не изчистя малко противни мазнини Close


Аз също мисля Липо 6 да си взема с л-карнитин,обаче си трябва и стабилна диета за това мисля да го почна след празниците ,че покрай тях няма начин да не прегреша нещо. Rolling EyesА и това е много добър повод да се мотивирам за диета,като знам че съм дала 100лв. ще умра от глад по-скоро ,отколкото да хапвам забранените неща Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 971
Аз си взех комплект чайове, но не ги пия по график Sad

# 13
  • Мнения: 1 290
Не са вредни,аз съм се навила на Липо 6,съчетано с л-карнитин и яко кардио,няма как да не изчистя малко противни мазнини Close


Аз също мисля Липо 6 да си взема с л-карнитин,обаче си трябва и стабилна диета за това мисля да го почна след празниците ,че покрай тях няма начин да не прегреша нещо. Rolling EyesА и това е много добър повод да се мотивирам за диета,като знам че съм дала 100лв. ще умра от глад по-скоро ,отколкото да хапвам забранените неща Joy

Една приятелка (беше мн пълна) за месец се е стопила с 4 пъти дневно хапване предимно белтъци от яйца,зеленчуци,риба и пилешко,по малко на порциика и тази комбинация плюс каране на колело час #Crazy Точно с това започвам и аз.Чакам си го липо-то да ми го доставят до два дни и се залавям Peace

# 14
  • Мнения: 511
По- добри са Ацетил- Л карнетините. Натоварват функцията на черния дроб, добре е по-скъпите варианти да се купуват, че са с подобрени съставки.
Пиите яко вода и ще има същия ефект, малко повече време ще отнеме ама по-безвредно.

Общи условия

Активация на акаунт