Маркови парфюми за мъже!

  • 492
  • 2
  •   1
Отговори
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета търся съвети за марков мъжки парфюм. Ще ми се да подаря на половинката нещо такова но доста се колебая в избора си. Лошото при нас е че нямат тестери за марковите парфюми а и няма голямо разнообразие. Ще поръчвам през нет магазините но там пък няма как да го помириша newsm78 newsm78 newsm78 Въобще съм в такава чуденка че чакам помощ. Иначе се колебая между Булгари -Аква, Хюго Бос /там между Energise,Baldessarini del mar/ Kenzo също може би newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 990
Всички които си изброила са много хубави , но аз определено залагам на Булгари  Peace Все пак ти си го познаваш най-добре и знаеш какви аромати харесва , но каквото и да избереш от тези няма да сгрешиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 751
Ами зависи какви миризми харесва.. Тежки, по-леки, плодови и свежи, на подправки..? newsm78
Аз лично Аква-та я харесвам много ама имам чувството, че всеки 3ти мъж е започнал да се пръска с нея. Или поне с някаква сполучлива нейна имитация.
За Хюго - Еnergise не е лош. Приятелят ми го има, на мен ми мирише приятно ама той май не го харесва много  Thinking
Ароматите на Кензо не ми допадат по принцип, нито дамските са ми харесали, нито мъжките досега.
Според мен разгледай рецензиите на парфюмите в сайтовете и според описанията прецени горе-долу кое се доближава до вкуса на мъжа.

Общи условия

Активация на акаунт