Izvinete za temata

  • 3 831
  • 21
  •   1
Отговори
Izvinete za temata znam,4e ne e za tuk.No tui kato s moqta maika ne se razbirame i zatova molq vas za pomosht.Ot kakto vodq polov jivot s gajeto si sum mnogo pritesnena da ne zabremeneq zashtoto sym malka.Imam vapros kum vas s opit.Vqrno li e che predi da svurshi muja otdelq nqkakva technost,v koqto ima spermatozoidi?i dori i da svurshi navan ako se skusa prezervativa ima problem??ili vajnoto e da svurshi navanka?kolko vreme jiveqt gadinkite izvun tqloto na jenata.Mersi predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 3 146
Да, вярно е това, че се отделя течност, в която има сперма, преди да свърши мъжът. Аз, мисля, че така съм зебременяла (а бях само на 21 и сега имам 2г син), защото не е свършвал в мен.
Както и да е, забрави да се пазиш само така. Още четири мои приятелки забременяха по този начин, три от които направиха аборт. По-добре иди на лекар, да ти изпише хапчета или ползвайте презервативи. С "пазене" не е особено сигурно.
Да, ако се е скъсал презрвативът, значи сперма е попаднала в тялото на жената, така че могат да се вземат от тези хапчета за до след 72 часа, но те са мното неприятни, доколкото зная.

# 2
  • Мнения: 539
За по-сигурно може да си слагаш таблетка Фарматекс след акт.

# 3
  • Мнения: 5 393
Това "пазене" е абсурден(според мен) метод за предпазване от бременност.Вярно е,че мъжът отделя течност преди самото" свършване", която съдържа сперматозоиди, така, че риска да забременееш е висок.Помисли за друг метод, има толкова много.Презервативи, хапчета(аз ги пиех от 16 годишна), гелове, лепенки....Изборът е голям, все някой ще ви пасне.Успех

# 4
  • Мнения: 1 100
Izvinete za temata znam,4e ne e za tuk.No tui kato s moqta maika ne se razbirame i zatova molq vas za pomosht.Ot kakto vodq polov jivot s gajeto si sum mnogo pritesnena da ne zabremeneq zashtoto sym malka.Imam vapros kum vas s opit.Vqrno li e che predi da svurshi muja otdelq nqkakva technost,v koqto ima spermatozoidi?i dori i da svurshi navan ako se skusa prezervativa ima problem??ili vajnoto e da svurshi navanka?kolko vreme jiveqt gadinkite izvun tqloto na jenata.Mersi predvaritelno.

Попаднала си на грешното място. Както виждаш тук повечето мацки не са успели да се предпазят, та едва ли ще са ти полезни  Joy Майтап.  Hug

Разбира се, че мъжа отделя някаква течност, в която има сперматозоиди.  Ако свърши наистина навън няма как да забременееш, но... не се знае какво попада все пак.. Но ти не се осланяй на това. Имам спомени, че на сухо сперматозоидите могат да живеят около половин час, но понякога и доста повече.
ПОЛЗВАЙ ПРЕЗЕРВАТИВ-това е един от най-сигурните начини да не забременееш. А другият е измислен от китайците и се нарича "СПИН-КАЙ-САМ", но предполагам не ти върши работа.
Успех!

# 5
  • Мнения: 3 146
Забравих да спомена, че сперматозоидът умира, ако има 10 градуса температурна разлика, но това е доста трудно да се уреди. Мисълта ми е, че дори оцапан чаршав "не ти върши работа"  Wink

# 6
  • Мнения: 155
За по-сигурно може да си слагаш таблетка Фарматекс след акт.

Фарматекс не се ли поставя около 15мин преди полов акт и се изчаква да се разтвори преди да се премине към заигравката  Grinning? Аз съм го ползвала известно време, проблемът е, че дава само 70% гаранция за предпазване от бременност. Ако инцидентно се е скъсал презарватива, беж в аптеката, консултация с фармацевта и купуваш или Постинор или новите таблетки - сега ги рекламират, но не се сещам за името  newsm78 - та те действат, ако се изпият в определен период след половия акт и няма да има проблем  hahaha!

# 7
  • Мнения: 5 393
Ако инцидентно се е скъсал презарватива, беж в аптеката, консултация с фармацевта и купуваш или Постинор или новите таблетки - сега ги рекламират, но не се сещам за името  newsm78 - та те действат, ако се изпият в определен период след половия акт и няма да има проблем  hahaha!

Проблема е че Постинор-а може да се ползва максимум 4 пъти в месеца, и то не е много препоръчително, така че не е подходящ за постоянна контрацепция.Другия недостатък е цената-Постинор-а е около 10 лв, а другите-Ескапел май се казваха-са около 23-4лв. Shocked

# 8
  • Мнения: 1 030
Май 100% гаранция няма...За съжаление. Обаче презервативът си е защита, а при правилно използване може да се разчита на него. Хапчетата също са добри, стига да са изписани от лекар. Аз не бих разчитала само на пазене от страна на партньора.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 230
За близо 7 години с мъжа ми се пазим само с презеравитиви, досега нито един не се е скъсал. Ти си младо момиче, така че не ти препоръчвам таблетки, а и ако изпуснеш един ден и не изпиеш хапчето става страшно, поне при мен беше така - цял месец в цикъл. По-добро от презерватива няма, не само те предпазва от забременяване, но и от половопредавани болести.

# 10
  • Мнения: 3 164
и аз има 2 приятелки забременели от този вид пазене Wink и също 2 , забременели  въпреки Постинор-а Shocked
незнам кое е най за предпазване, но не бих се  оставила в ръцете на гаджето ми.....

# 11
  • Мнения: 5 362
Това "пазене" е абсурден(според мен) метод за предпазване от бременност.Вярно е,че мъжът отделя течност преди самото" свършване", която съдържа сперматозоиди, така, че риска да забременееш е висок.Помисли за друг метод, има толкова много.Презервативи, хапчета(аз ги пиех от 16 годишна), гелове, лепенки....Изборът е голям, все някой ще ви пасне.Успех
Peace

# 12
Mamichki blagodarq vi mnogo.Radvam se,che moga da razchitam na vas Simple Smile) mi nie po princip se pazim i s prezervativi i priqtelq mi svurshva navan..no se pritesnqvah poneje se sluchva da se skusat.Uj sportex s nononksinol i spermicid..Problema mi e che sum mnogo pritesnitelna i dori i da ne e stanal gaf se pritesnqvam mnogo dokato mi doide.A Kakto veche spomenah s maika mi nemoje da pogovorq zashtoto tq ne me razbira i postoqnno e zaeta.Blagodarq vi mnogo.Nadqvam se che ako imam vaprosi shte moga da vi gi zadam!!

# 13
Извинявай, питам само информативно - ти на колко години си?

Имам дъщеря и не искам да пропусна момента за разговор с нея.

# 14
  • Мнения: 3 647
Май 100% гаранция няма...За съжаление. Обаче презервативът си е защита, а при правилно използване може да се разчита на него. Хапчетата също са добри, стига да са изписани от лекар. Аз не бих разчитала само на пазене от страна на партньора.
че даже и от спин предпазват
Извинявай, питам само информативно - ти на колко години си?

Имам дъщеря и не искам да пропусна момента за разговор с нея.
ами говори още като и дойде
информацията никога не може да е в повече

Общи условия

Активация на акаунт