Pomognete molia na nova maika v USA

  • 696
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28

Здравейте на всички майки!
На 24 ноември родих моят син Франческо, много сладко и весело бебче. Проблемът ми е че съм в Атланта, САЩ и се ожених без да кажа на майка си. Сега когато родих се страхувам да й кажа че има едно хубаво внуче. Тежи ми много и всеки ден плача, искам да й кажа, но не смея защото тя се надява че след пет годишния ми престой в Щатите е време да се прибирам в България.
Посъветвайте ме, моля ви. Много съм отчаяна и бебчето постоянно плаче и аз нямам никой тук да ми помага и искам да попитам майка ми за съвет но не мога защото тя не знае нищо.
Помогнете ми моля!

Цитат
Zdraveite na vsichki maiki!
Na 24 Noemvri rodih moiat sin Franchesko, mnogo sladko i veselo bebche. Problemat mi e che sam v Atlanta, USA i se ojenih bez da kaja na maika si. Sega kogato rodih se strahuvam da i kaja che ima edno hubavo vnuche. Teji mi mnogo i vseki den placha, iskam da i kaja, no ne smeia zashtoto tia se nadiava che sled pet godishnia mi prestoi v Shtatite e vreme da se pribiram v Balgaria. Posavetvaite me, molia vi. Mnogo sam otchaiana i bebcheto postoianno plache i az niamam nikoi tuk da mi pomaga i iskam da popitam maika mi za savet no ne moga zashtoto tia ne znae nishto. Pomognete mi molia!

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 04:38 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 619
А защо не си и казала че ще се жениш?
Кажи и за бебето ,коя баба не би се зарадвала на внучето си.!?
Имаме си тема за USA мами.Заповядай там.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148943.0.

# 2
  • Мнения: 5 183
Ох, сложна работа ... на твое място бих казала за женитбата, преди даже да се е състояла, а за беб4ето - още докато съм бременна, но така или ина4е ве4е е късно за това. Все пак си мисля, 4е е добре да кажеш веднага, за да спреш да се измъ4ваш, защото колкото пове4е отлагаш, толкова по-трудно ще ти е.
Моя позната не каза на техните, 4е е бременна с трето, за да не се тревожат за нея от разстояние. Но като им каза при свършен факт "Честит ви снук" ... хората само дето инфаркт не полу4или, особено майка й.
Друга моя дружка кри от татко си само  Rolling Eyes, а майка й знаеше, 4е е бременна. Така пак кофти - все едно таткото не е достоен да знае ...
Не ги разбирам така нещата аз и бихте посъветвала 4ас по-скоро да кажеш. Моите родители също дават мило и драго да ме видят скоро в БГ. Не сме се виждали от 3 години. Но ако сега забренея и това озна4ава още няколко години да не се видим, пак веднага ще им кажа. А и те ще са щастливи за мен, 4е ще ставам мама. Нищо 4е това може да озна4ава още доста време да не се видим...
Убедена съм 4е майка ти ще се радва да нау4и, 4е ти си щастлива и си се задомила, 4е и детенце имаш, и все пак колкото пове4е отлагаш ... толкова по-обидена и пренебрегната има право да се 4увства тя, задето не си я направила съпри4астна на щастието си... Помисли и от нейната гледна то4ка...

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 05:28 от Maika

# 3
  • Мнения: 3 491
Отношенията между майка и дъщеря могат да имат сума ти разновидности.
Mamasita69, ако толкова се притесняваш да се обадиш, другите варианти, за които се сещам са:
- да й напишеш писмо
- да помолиш някой близък общ познат да й каже.
Майка, и аз съм казвала при свършен факт "Честито ви внук". Не получиха инфаркт, бяха супер щастливи.
Инфаркт щяха да получат година преди това, когато им казах "Бременна съм", пък от бременността нищо не стана. Предпочетох да им спестя подобно изживяване, ако се случи пак.
Не съжалявам.

# 4
  • Мнения: 28
Blagodaria vi mnogo za saveta! Az mislia da i kaja na Koleda kato koleden podarak, ta da vidim kakvo shte stane! Blagodaria mnogo oshte vednaj!

# 5
  • Мнения: 5 183
Късмет и не се разколебавай, а наистина й кажи.
Според мен САМО ТИ си 4овека, който трябва да й каже, а не някой познат или ваш близък. ЛИЧНО ТИ.

Общи условия

Активация на акаунт