Коледа наближава-радост да дарява !!! /18.12 - 24.12 /

  • 2 406
  • 51
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 213

Добро утро момичета  Hug
Седмица преди Коледа винаги за мен е време за равносметка за отминаващата година.За съжаление не се зарадвах на + тест за бебче и през изминалите 12 месеца , но съм доволна ,че все пак съм здрава и силна да продължа да се боря. Praynig
Днес дали от радост или болка ,но ми е малко тъжно.Дали защото нещо си отива  и взема неизбежно част от мен newsm78
Казвам го по този начин , защото  съм рожденничка и отброявам още една безуспешна година на бебешкия фронт.
Но .... Naughty надеждата умира последна и аз все още не съм я изгубила. Peace
Нова година - нов късмет !
А сега.... черпя ви виртуално за мое здраве и за здравето на всички
  cook cook cheers smile3520
С наближаването на светлия празник Рождество Христово  желая на всички много късмет , щастие и грейнали усмивки на лицата!
Да бъдем силни за да успеем !!!  Peace Peace Peace

Хубава седмица мацки   bouquet

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 07:34 от vesimira

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито, Рожденничке  bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве, щастие, любов и късмет и нека Новата година  ти донесе така желаният положителин тест!!!
Мерси за почерпката Wink
  ura Tada newsm59  bigdance2  party023  Gift

# 2
  • Мнения: 529
Веси, честит рожден ден  nbirthday и нека веселото настроение надделее днес и през цялата предстояща  година.  Heart Eyes
Ти най-добре си го казала - Нова година нов късмет. Вярвай, че най-доброто предстои.   newsm10

# 3
  • Мнения: 4 324
Честит рожден ден vesimira   bouquet
Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет Simple Smile и естественно едно, че защо не и две сладки бебешерчета които да те радват много  Praynig Весело изкарване на празника и много подаръци Wink

Добро утро на всички останали Simple Smile Весела и успешна седмица Simple Smile Аз чакам с нетърпение снега, който ни обещаха синоптиците за сряда Wink
В сряда сме на фирмен коледно-новогодишен купон Simple Smile По този повод, на другият ден не сме на работа Simple Smile Седмичката бързо ще ми мине Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 10:45 от Tаня

# 4
  • Мнения: 7 718
Честит рожден ден. Laughing

# 5
  • Мнения: 471
Весимира, честит рожден ден!   bouquet Да си жива и здрава, по-усмихната през новата година и тези усмивки да са породени от един тест с две чертички! Hug
Таня, и нашето коледно парти е в сряда, но на другия ден сме на работа Sad Затова пък от петък почва моята почивка и си заминавам за Бургас   ura
Пожелавам на всички - кратка и успешна седмица!

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Честит празник, vesimira ! Grinning Преди всичко бъди здрава, а рано или късно всичко останало ще ти се прибави по един или друг начин!  Hug
 Лека седмица на всички момичета!   bouquet 

# 7
  • Мнения: 1 612
Честит рожден ден на vesimira! Пожелавам ти много здраве, щастие и усмивки! И най-вече ти пожелавам да видиш +тестче догодина и да имаш най-прекрасното слънчице на света!
Успешна седмичка на всички!   bouquet   bouquet   bouquet

# 8
  • Мнения: 264
честито, рожеднничке!   bouquet желая ти през новата годинма да те споходят хубавите неща, които на се успели да ти се случат през тази! късмет и кураж!

хайде, момичета! къде ви е празничното настроение!аз съм сложила разочарованието и болката на дълбоко в един шкаф и няма да им обръщам внимание по време на празниците! на пук! ;о) ще празнувам до посиняване - т.е до именния ми ден на 7ми януари и  след това пак на ново започвам борбата! ;о) а в това време ще имам сили за шементни празнични приготовления, купуване на подаръци, посрещане на гости и ще мога да обърна внимание на близките и приятелите си!

заразявам всички с  буйно празнино настроение - нека е светло в душите и леко на сърцето!  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 553
Честит рожден ден Веси   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Пожелания за сбъдване на мечтите ти през следващата година  Hug

Лека предколедна седмица на всички тук  Hug

# 10
  • Мнения: 1 320
Честит рожден ден, Весимира! Много здраве и сбъдване на мечтите!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Весимира, честит рожден ден  bouquet Желая ти много здраве, щастие, късмет и догодина да празнуваш със сладък бебок!

# 12
  • София
  • Мнения: 213
Момичета от сърце ви благодаря за хубавите пожелания!!!
Сега изчезвам към кухнята , че да приготвям трапезата за купона довечера ! Wink bowuu  ura  bigdance2

# 13
Веси, Честит Рожден Ден!    bouquet
Само така - горе главата и никакво отказване. Ще видиш, че догодина равносметките ще са много положителни !  Hug

Моля се и стискам палци за успех на всички момичета тук!  Praynig  Hug

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Честит рожден ден, Весимира! Много щастие, късмет, успехи и най-вече здраве ти желая! И дано следващата година от живота ти е годината на дългоочакваната среща с бебо  Hug

Моето коледно настроение също никакво го няма. Украсих насила елхата, хеле си го създам, но не би. Ето ви няколко снимки на елхичката, дано поне на вас ви стане коледно:
http://foto.bg/data/2946/medium/IMG_4844.jpg
http://foto.bg/data/2946/medium/IMG_4845.jpg
http://foto.bg/data/2946/medium/IMG_4847.jpg

Иначе аз днес ходих да дам кръв за едно генетично изследване в Майчин дом и попаднах там точно в часа, в който изписваха бебоците - мила картинка беше.
Да се оплача - сдобих се с бъбречна криза за първи път през живота си, поне не ме боли много де.

Общи условия

Активация на акаунт