Отговори
  • Мнения: 43
Малката се разболя още първия месец с температура, втория - пак същата работа. Направо ми се плаче. Толкова лоша майка ли съм ....

# 1
  • Мнения: 417
Моята бебка се разболя като беше на 20 дена,след това пак е хвана хремата като беше на два месеца.Педиатъра какво каза?Ако не е нещо сериозно няма какво да се притесняваш,ще се оправи.Панадола много помага за температурата.

# 2
  • Мнения: 164
И Марти се разболя около първия месец.Имаше доста сериозна хрема.Чак в болница щяха да ни вкарват.След това към третия месец-пак хрема и ушите.Не мисля ,че съм лоша мама и не си пазя детето.Виж какво е времето,навсякъде гъмжи от вируси във въздуха.Всеки киха и кашля.Не мисля,че трябва да го държа вкъщи.А и там няма гаранция.Не се притеснявай и не си мисли лоши работи.Бързо оздравяване.Дано не се разболяват.Никоя майка не иска детето и да е болно. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 983
Сина ми се разболя още на 20-тия ден, даже педито се чудеше какво да ни изпише, защото сме доста малки, но вече съм забравила какво точно беше. Не си лоша майка със сигурност, просто така се е случило. Кой иска детето му да се разболее?

# 4
  • Мнения: 1 029
Разбира се, че не си лоша майка  Naughty Нормално е да се случи такова нещо без някой да е виновен за това...
Моята беба явно настина една нощ и няколко дни беше с хрема, мисля, че тогава беше на около три месеца.

# 5
  • Мнения: 640
Аз  без да искам разболях на сестра ми малката дъщеря когато беше на 2 или 3 месеца. Самата аз не знаех, че съм лепнала вирус, когато им отидох на гости, а след два дни и двете бяхме зле. Тогава изгубих моето бебе, а малката на сестра ми беше със страхотна хрема и температура. Е, мина, но не е приятно. Ако имаш роднини, които са болни (осезателно) и несъобразителни директно ги гони, пък ако ще да ти се сърдят доживотно след това. Дано се оправите бързо! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 680
И двама се разболяваха през първите месеци.
Жорето беше с ринит, който не спираше.
Ева пък лепваше всяка хрема от батко си.

Така , че по-спокойно. Знам, че е много гадно и не можеш да мислиш за нищо друго, но това е майче свиквай Hug

# 7
  • Мнения: 7 723
Това, че детето ти е болно , не те прави лоша майка Shocked
Малката ми дъщеря се разболя от бронхеолит, с начална форма на пневмония, когато беше на 2 месеца и половина Rolling Eyes
Лежахме 10 дена в болница за първата й Коледа Shocked

Я се стегни! Децата си боледуват! И ние сме боледували често като деца!
......едни повече, други- по- малко......... това е положението Thinking
Стикам палци да сте здрави до празниците thumbsup

# 8
  • Мнения: 43
 Simple Smile Благодаря ви момичета! Малко ме поуспокоихте. Кълбо от нерви бях станала.
Педито ме пита как е възможно само за 2 месеца да да лепкаме вируси. Каза също  така, че ако детето боледува през първите месеци после щяло да е все болно. Sad
Така го казва сякаш аз съм виновна.
У дома мъжа ми ме пита защо не съм направила това или онова ....Като че ли искам детето ми да е болно. Това ми е първо дете и е нормално да не знам много неща, но се старая, правя всичко за детето. Но тия укори ми дойдоха в повече и търся вината в себе си. Голям рев му ударих тия дни

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Каката за първи път се разболя на 20 дни и не се оправи близо две седмици - така и пи първият си антибиотик ... Sad
Беба се разболя на около 40 дни, но въпреки настояването на педито, се оправи без антибиотик, но отне поне две седмици ... Да не коментирам, че на 25 дни изкара варицела ... заедно с каката и мен ....
Сега двете  с каката и майка ми сме болни ... очаквам и беба да лепне гадния вирус .... давам вит.С, но нищо повече не мога да направя ...  просто сезона е такъв ...

Педито ти да си гледа работата!!! Детето ти не живее под похлупак - а повечето вируси се предават по въздушно-капков път. Приеми, че децата се разболяват и това е напълно нормално ... колко пъти се разболяваш ти през зимата? Просто се въоръжи със сили , спокойствие и търпение за докато малкото съкровище се оправи.   bouquet

# 10
  • Мнения: 578
И моя бебо, още нямаше два месеца и се разболя. Имаше хрема и едва дишаше. Не можеше и да яде. Много е тежко да го гледаш толкова мъничко и нищо да не можеш да направиш. После се оказа, че има стафилококи от болницата, където се роди и сумати лечения прилагахме, та цял месец.....Аз съм от тези майки, които много се притесняват и си пазят децата, ама какво да направиш - случва се....

# 11
  • Мнения: 6 461
Малката се разболя още първия месец с температура, втория - пак същата работа. Направо ми се плаче. Толкова лоша майка ли съм ....
Пламен беше на месец когато ми направи бронхит и беше на АБ.
Всички се притесняваме за децата си когато се разболеят ,но по някога е неизбежно .Колкото и да ги пазим вирусите са на всякъде.
Бързо оздравяване Hug

# 12
  • Мнения: 224
Това, че детето ти е болно , не те прави лоша майка Shocked
Малката ми дъщеря се разболя от бронхеолит, с начална форма на пневмония, когато беше на 2 месеца и половина Rolling Eyes
Лежахме 10 дена в болница за първата й Коледа Shocked

Я се стегни! Децата си боледуват! И ние сме боледували често като деца!
......едни повече, други- по- малко......... това е положението Thinking
Стикам палци да сте здрави до празниците thumbsup

И моя син на 2 месеца лежа в  болницата. За съжаление и ренгенова снимка му направиха  Sad


# 13
  • Мнения: 163
Големия се разболя на 40 дни и лежахме в болница,а малкия на 1 месец - даже днес ни изписаха и като допълнение баткото също лежа с нас защото е с пневмония,която продължава вече месец.Просто не мисля че е до родител,а времето е болно -15 градуса вместо да ни е затрупал сняг.

# 14
  • Мнения: 9 050
На педито ви да му кажеш, тя да ти обясни как 100% да предпазиш детето от болести, като е толкова информирана и способна.
Много ме ядосват такива лекарки. То вярно, че те на първо място трябва да се грижат за детето, но пък чак да травмират майките...Малко е прекалено.
И аз в началото ходих при една. Малкия беше на месец и имаше ужасна хрема. Аз не можях да кърмя, поради една генетична обремененост, която дори не съм подозирала, че имам. И това, че не можах да кърмя го приех много тежко. Толкова сълзи не съм изплаквала през живота си. И отивам аз на лекар, а тя ми казва : " Ами сега, ако кърмеше, щях да го оставя само да се изчисти нослето. Обаче ти нали не кърмиш, затова сега ще го тровим с антибиотици детето на 1 месец".
И аз като и се вързах - рев вкъщи! Аз съм лоша майка! Аз си тровя детето!
После разбрах, че децата и на добрите и на лошите майки боледуват:-) Важното е да си при него, да го гушкаш като му е криво и го боли нещо. А пък болестите минават и дай боже отминават.
Бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт