Доктор Уши, нос, гърло

  • 5 008
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Моля модераторите да не преместват темата, имам нужда от съвет от повече майки и татковци, пуснах и в Здравия същото запитване, но там не влизат много хора.
Здравейте, дъщеря ми има проблем със слуха на лявото ухо, имаме направление за специалист, но не знаем къде да я заведем. Можете ли да ми помогнете с координати на добри специалисти Уши, нос, гърло и болница в която има достатъчно добра апаратура за бебета. Да поясня, че Търсачката не работи.
Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 1 271
ИСУЛ
доц.Тодоров - оперира сливици
но за слух не знам кой но пак там са най-добри
дано се включат другите мами

# 2
  • Враца
  • Мнения: 871
Изследване на слуха правят в ИСУЛ и ВМА, с направление и предварително уточнен час.Доц.Тодоров е наистина голям специалист,но изследванията се правят в самата болница.Трябва нужната апаратура за аудиограмите!Моето момченце водихме и в двете болници!В ИСУЛ доц.Спиридонова ги прави , а в ВМА д-р Дончев.И двамата са специалисти,без да им правя комплименти!Ако искаш мога да ти изпратя координатите им!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 230
margi_vr ще ти бъда много благодарна за контактите, а от кой от двамата си най-доволна?. Ще бъда благодарна и на други мнения и координати. Не знам дали сега е подходящо да отидем или след празниците? Вие как мислите?

# 4
  • Враца
  • Мнения: 871
Довечера ще ти ги пратя на лични.Сега отивам за Криси ,от градинка,а той върне ли се .....комп.е негов!

# 5
  • Мнения: 22
Исул - д-р Кънчева от спешен кабинет! Аз лично съм много доволна от нея, но трябва да се въоръжиш с търпение, защото има страшно много хора и то предимно бебета и малки деца! Преди да отидем се поинтересувах за мнение от познати лекари кои доктор ще ми препоръчат и ми препоръчаха нея има 35 год. трудов стаж като педиатър и УНГ! Успех

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Военна болница - д-р Огнян Попов.
Не е детски специалист, но колкото пъти съм ходила, има винаги малки деца при него.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 230
Военна болница - д-р Огнян Попов.
Не е детски специалист, но колкото пъти съм ходила, има винаги малки деца при него.
В поликлиниката към болницата ли е или в самата болница и ако може координати.
Исул - д-р Кънчева от спешен кабинет!
Имаш ли координати? В кой кабинет е?
Благодаря

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Военна болница - д-р Огнян Попов.
Не е детски специалист, но колкото пъти съм ходила, има винаги малки деца при него.
В поликлиниката към болницата ли е или в самата болница и ако може координати.
В поликлиниката към болницата /там се влиза спокойно/. Има и частен кабинет на друго място, но не знам къде.
В четвъртък сутрин ще ходя пак при него, мога да питам за още инфо и пак ще ти пиша.

# 9
  • по света
  • Мнения: 1 587
В ИСУЛ са най-добрите,доц.Спиридонова работи с деца, а и там имат апаратура.

# 10
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Маиче, ако те притеснява липсата на слух в детето единствените места, където ще отидеш може да са или ИССУЛ или ВМА.Само там има апаратура, която установява липсата на слух.При който и доктор да отидеш в другите отделения, рано или късно ще стигнеш до Спиридонова или Дончев.Така , че не си губи времето а действай, грабвай едно направление от личната и се обаждай на телефоните им кога имат час да ти запишат.(няма значение при кой)Ти се обади сега, че едва ли ще има по-ранен час от този след Нова година(можеш да имаш късмет и по рано).Със сигурност запразват по- рано.Мога да ти дам тел на Спиридонова, ако някой вече не ти ги е пратил.Успех, и дано съмненията ти се окажат напразни.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 230
Здравейте мами. Благодаря на всички, които се отзоваха на молбата ми за помощ и тук и в Здравния. Свързах се с д-р Дончев, другата седмица в сряда ще отидем, за да прегледа малката, каза, че няма нужда да носим направлението, но забравих да питам, дали ще трябва да си платим. И след прегледа ако се установи липса на слух в ушенцето, тогава ще назначи допълнителни прегледи. За сега това.

Общи условия

Активация на акаунт