Към какво сте пристрастени?

  • 3 152
  • 101
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 767
Кое е това, на което не можете да устоите и искате още и още, независимо, че гардероба/тоалетката се пука по шевовете? И можете да дадете и последната си стотинка за него?
Аз съм на периоди. Има моменти, в които гледам само аксесоари, в други копувам само дрехи...Сега като че ли съм на вълна парфюми и всяка хубава миризма много, ама много искам да я имам, в резултат на което имам 3 нови парфюма и съм си набелязала още 3, които света ще обърна, но ще ги имам.
Вие сте.

# 1
  • Мнения: 6 155
Прашки  Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 1 476
На първо място-парфюми. Купища маркови парфюми, вчера получих като подарък един, днес вече планувам как ще си купя друг. Доста скъпа мания си е, вече не споделям с никого за новите си придобивки, защото отдавна ме бъзикат  Blush
Другата ми мания са кецовете- отново трупам и искам нови и нови.
На трето място- дънките, но заради бременността се укротих, защото ми е жал да дам пари за нещо, което скоро ще ми е голямо  Simple Smile
Друго като че ли няма  newsm78

# 3
  • Мнения: 377
Обожавам да си купувам чанти и обувки.

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Обувки и сенки за очи

# 5
  • Мнения: 3 050
чанти и аксесоари най-вече Party

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Обувки и чанти.

# 7
  • Мнения: 1 809
Определено козметиката е моята страст FlutterПоради тази причина в къщи е пълно с неща,които в последствие се оказват излишни... и след дълго стоене в шкафа заминават в коша:roll:

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
бельо...

# 9
  • Мнения: 645
Страстта са ми парфюмите, след това е козметика за коса и после козметика като цяло.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 053
обувките и бельото Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 194
Козметиката-декоративна и бяла Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Дрехи и козметика-най-вече декоративна Wink

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Червила, парфюми и бельо.
И шоколад, но той спада към друга категория мании.  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 205
Чанти и козметика.

Общи условия

Активация на акаунт