Помогнете ми за подарък!

  • 902
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Хора, много се надявам на вашите идеи! Не мога да измисля, какъв подарък да взема на 6м си момиченце  Embarassed или съм много загубена или нищо не мога да харесам, аз не че съм ходила много, защото нямам време или пък съм с децата... та не мога да обикалям из магазините за детски играчки . Моля помогнете ми с идеи !   bouquet

# 1
  • Мнения: 301
Погледни новият каталог на Чико за играчки Peace
Има много интересни неща и за малки бебчета,сега се сещам че винаги за Коледа Чико пускат на пазара подаръчни комплекти
за момичета-в розово
за момчета-в синьо
а комплектите са няколко-
хавлийка,буйки,рамка за снимка,дрънкалка-мече плюшено,сапун със сапунерка
като винаги в комплекта присъства хавлийката плюс още нещо-по 2 или 3 неща за подарък Peace
Интересни са и се намират предимно в бебешки магазини(почти във всички където предлагат продуктите на Чико)

засега не се сещам за друго,ако се сетя ще пиша пак Hug

# 2
  • Мнения: 2 529
Подходящи са весели играчки за баня, шарени пумпали и по-сложни дрънкалки, плюшени играчки, а ако си няма активна гимнастика, сега можеш да й вземеш, има страхотни  Grinning Успех!
Дрешките и козметиката например моят син въобще не ги брои за подаръци, само играчки го впечатляват, предполагам, че и малката повече ще се зарадва на играчка  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 142
Определено мисля да е играчка, защото това, ще я впечатли, пък и на каката сме взели играчка. Иска ми се да е нещо хубаво, защото на Еми взехме много хубав подарък и макар, че малката няма да има много спомени от тази Коледа, няма да е възпитателно за каката, ако на бебето подарим нещо незабележително, като дрешка  Confused
Активна гимнастика отпада, категорично. Много живо дете е и няма въобще да се задържи под нея, вече дори лази, още предимно назад, но на едно място не застава. Имаше активна гимнастика "дъга" на леглото и сега все още и се радва, но вече не е много интересна.
Благодаря!
Очаквам още идеи   bouquet

# 4
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
В каталога на Чико има барабанче,което е с няколко мелодии и от едната страна има отвор за формички.Ние го имаме и Марти много си играе с него като съм го купила може би преди половин година,също препоръчвам и играчка за количка "Дъга".Спира ли са ме на улицата да ме питат от къде съм я купувала,а няма дете което да не я е харесало.Има пумпал на Чико,който също изглежда интересен,но ние го нямаме.И въобще ако можеш да си намериш каталог на Чико,то в него има интересни неща,а и всяка играчка си заслужава парите.Въпросното барабанче,музикалната маса на Чико и едно музикално зайче безброй пъти са летели от кошарката,но всичко е здраво.

# 5
  • Мнения: 5 255
Подкрепям с две ръце за Чико - каквато и да е играчка, подходяща за възрастта  Peace
Активна гимнастика  newsm78 Плюшените също  Peace
Други много здрави и красиви играчки са тези на Толо - има ги в Малечко.
Ето и сайта цък  Wink

# 6
  • Мнения: 301
Ето го музикалното барабанче с формички и ние го имаме-Страхотно е!!! Peace

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 23:17 от Габриелка-Рафаелка

# 7
  • Мнения: 5 255
и ние го имаме, но си мисля, че е малка за него  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 881
Ако нямате бънджи и не ви е минала фазата на скачане, купувай:)


А за барабанчето с формички, и аз като мам@ мисля, че е доста рано, най - рано на годинка....

# 9
  • Мнения: 2 936
щом се опитва да пълзи,ето това

http://www.pakostnik.com/pics/0790206634.jpg

# 10
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
За формичките е малка,но то е музикално и Марти като беше по-малък много му се радваше,а и сега продължава да си играе.Дори за в бъдеще ще учим цветовете по него.

# 11
  • Мнения: 1 455
И ние имаме барабанче и от пет-шест дена се научи да натиска копчетата.Определено се задържа най много на него.Друго което бих ти препоръчала е пияно.Има едни бебешки със звуци и там също се заиграваме доста.Имаме и едно музикално телевизорче,но за съжаление се счупи.Това и беше любимата играчка,та скоро май ще купувам същата.

# 12
probvali ste internet magazin www.kids.bg?  ima mnogo hubavi igrachki na Russ Berrie za bebeta.  Az sum vijdala na Russ Berrie igrachki v America, mnogo kachestveni i mnogo sladki.  Dano da haresva neshto bez da obikaliash mnogo.

# 13
  • Мнения: 2 142
за барабанчето си мислех, че е мъничка, защото не може още да седи, но все пак, ще отида да го видя днес на живо. Май и аз си мисля, че ще взема нещо на Чико, каквото и да избера, зная ,че ще е хубаво, поне при Еми беше така, като изключим активната гимнастика, защото и тя не се заседяваше под нея. Играла си е само 2-3 пъти и я продадохме.
Ще разгледам и ще споделя на какво съм се спряла.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт