операция на киста на бременна?

  • 703
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Има ли някой минал през това - операция за киста по време на бременност. На мен ми предстои, бях подготвена, обаче сега пак съм тотално ошашкана, защото мненията на 5 лекари са 3 (против) срещу 2 (за)  операция сега.  Направо ще гръмна от напрежение, трябва да реша до утре. В 6 м. съм.

# 1
  • Мнения: 777
Мила, не съм минала през това и не зная какво да кажа. Обмисли добре кое е по-рисково за бебето - да се оперираш сега или да изчакаш след раждането. Освен това - каква точно е кистата, колко е голяма и каква операция ти предлагат? Ще стискам палци да вземеш най-доброто решение!  Peace

# 2
  • Мнения: 306
мила,аз също имах киста 3,5см.казаха ми,че ако расте може да се наложи да се оперирам докато съм бремена,това страшно ме травматизира и се молех ден и нощ да ми се размине.така и стана,тя просто си изчезна преди да родя така,че според мен изчакай,може пък и твоята да се загуби.ако не пречи на плода защо ще бързаш,ако не изчезне може да я махнеш след като родиш.знам ли това е моето мнение.ще се моля за теб,знам колко е трудно и как те тормози тази мисъл newsm17

# 3
  • Мнения: 2 401
Моята киста е доста голяма - 8 см. Отглеждам си я от самото начало на бременността.  Тримата вкл. и лекуващия ме, казаха да изчакам, при раждането ще я махнат. Да, ама тия дни ме болеше корема, лекуващия го няма и тези на които попаднах  се развикаха защо не съм я махнала досега.

# 4
  • Мнения: 306
о,мила големичка е.моя лекар ми беше казал,че може да прибегнем към премахване ако стане 5см.незнам би било добре при самото раждане да я махнат,но щом те боли.колко още ти остава до големия ден,т.е кога е термина?

Общи условия

Активация на акаунт