Какъв подарък за тинейджерка в 5-ти клас?

  • 585
  • 5
  •   1
Отговори
Моля дайте идея за подаръци, тъй като си нямам и понятие, на какво би се зарадвала подрастваща девойка на 11години.
Айде мамите с моми да помагат! Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз съм в подобно колебание. При нас става въпрос за нещо като племенничка ,която виждаме по-рядко и не бих могла да й избера няккава подходяща по размер дреха. И подаръкът не е особено голям.
Досега съм й подарявала книжки-има много различни и красиви и приятни енциклопедии и други подобни, смешни матеметики, фокуси или опити-ако се интерсесува. Шнолки, фибички, ластичета-ако си прави прически. Розови или въобще момичешки портмоненца, плушени-животинки-калъфчета за телефон. Има различни тефтерчета с пера или други подобни-струва ми се, че по онова време май се интересувахме от такива работи. Или някакви бижута. Общо взето има едни кукленски магазини например на Графа-от рода на Барби неща вътре, предпалагам там може нещо подходящо да се види.
А сега ми хрумва, че има и занимателни и образователни игри от рада на монопол, скрабъл и различни други видове-така цялото семейство, ще може да участва.
А други идеи?


# 2
  • Мнения: 2 039
И аз бих ти препоръчала Барби нещата(ранички,джиджавки разни и т.н.).Моята племенничка е на същата възраст и аз за Коледа на там съм се ориентирала  Peace  Hug

# 3
  • Мнения: 165
Мойта щерка като беше в тази възраст я вълнуваха нещата на Witch,Winx,Brats и други такива имат най различни джунджурийки на тези фирми и повечето са по книжарниците.Несесери,тайни дневничета моливи,химикалки,ранички книжки и списания.Много и бяха интересни книжките на Witch цала поредица са с неща и въпроси които ги вълнуват в тази възраст като:момчетата,влюбването,приятели,родителите,компанията и още.........всичките са с полезни съвети точно за тази възраст и дъщеря ми ги изчете всички с удоволствие,а иначе не обича да чете. Peace

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Моята в момента иска фешън дрехи Sick

# 5
  • Мнения: 636
Моята в момента иска фешън дрехи Sick

Нормално. Те вече се изживяват като големи на тая възраст. Моята племенница е 5клас и е висока колкото майка си. Освен това е много красиво момиче, след 3-4 години ще е мацка-трепач Laughing Просто не си я представям с барби-историйки. Вече е голяма. Мисля да и купя някоя дрешка от магазините от които и аз си пазарувам, но най-малкия номер.

Общи условия

Активация на акаунт