Подарък за коледа за 9-годишно момче?

  • 1 238
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 672
Племенника им е на 9г. и се чудя какво да му купя newsm78
Със сигурност искам да е играчка-все пак е Коледа,а той наскоро имаше Рожден ден и понеже решихме почти всички ,че е голям за играчки -му накупувахме дрешки.Детето остана малко разочаровано, и затова искам да го зарадвам този път....
Баба му, му е купила джип с дистанционно,миналата Коледа аз му купих писта за състезания с коли...
А сега ?- мислех си за пъзел-ама не е ли скучен за дете на тази възраст?
Дали да е занимателна и поучителна игра или нещо развлекателно?
Моля,помагайте с идей

# 1
  • Мнения: 3 743
Сина ми е на 10г и в момента много се забавлява с т.нар. фингърче - малък скейтборд. В началото ми изглеждаше малко скучно, чудех се какво толкова може да се прави с това чудо, но сега виждам, че наистина е забавно. Има си определени трикове как да се управлява, да прескача препятствия и т.н. Магазина от където купихме фингъра се намира на ул. Хан Аспарух 53

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Има ли Монополи, микроскоп, телескоп, макети на самолети за сглобяване, Лего Бионикълс или поредицата за Карибските пирати, конструктори електрически, компютърна игра, ако играе на такива, луксозна книга, в зависимост от интересите му, СД на любимата му група, оригинален спортен екип на любим отбор...  Mr. Green
Дано да съм ти помогнала!
Моят скоро ще прави 10, дрехите не ги брои за подарък  Laughing

# 3
Нашият син/9г./  ще получи голям шах /тази зима ще се учим да играем шах/, спортен екип на любимия отбор, като на гърба на тениската направиха надпис с неговото фамилно име, и две книги, към които прояви интерес в книжарницата - едната е от поредицата "Това е тайна" /очевидно полека ще купим цялата поредица/.

# 4
  • Мнения: 465
Моят син е на 10г. и си е поръчал Монополи да му купим , както и нов спортен екип тъй като тренира футбол Peace
Затова предлагам Монополи, защото смятам че е добра идея Peace

Общи условия

Активация на акаунт