Я си признайте

  • 2 528
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Когато изпитате силна емоция и ви идва отвътре да се засмеете...всъщност направо да се изхилите съобразявате ли се със обстоятелстават и обстановката? Изпадали ли сте в неловки ситуация заради звучен изблик на подобна емоция? Всъщност какъв е смеха ви Wink Изтънчен ( подхихикващ ), гръмогласен ( и да не са ме забелязали, няма начин да не ме чуят ), беззвучен ( само визуално изражение ) или...?


Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 11:18 от Kasidy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз да, понякога е неловко! Grinning

# 2
  • Мнения: 5 577
Случвало ми се е да се изхиля в неподходящ момент, съзнавам, че не бива, но не мога да се сдържам.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да, гонена съм от лекция по висша математика, защото имам много звънък смях и не може да остане скрит. Не съм виновна, разсмяха ме, пък мен изгониха  Crossing Arms Питайте ме как си взех изпита после ooooh!

# 4
  • Мнения: 805

2-ра опция.
Смехът ми отива много повече на мрачните, задимени сепаренца на Сохо, но се налага да го използвам в ежедневието и определено не остава 'незабелязан'. Много важно.

# 5
  • Мнения: 15 619
Хиля се много здраво и трудно спирам, когато ми е лигаво, ама не се сещам да съм изпадала в конфузни ситуации.
Мога и да разчеквам устата само, без звук. Mr. Green
Не хихикам. Naughty

# 6
  • Мнения: 8 505
Да се съобразявам?Не,не мога.Смехът ми надделява над обстановката/обстоятелствата.Смея се с глас.

# 7
  • Мнения: 2 700
С течение на годините се научих да не се смея толкова гръмко, колкото съм го правела преди, но пак не съм от тихите. А за случки мога да разказвам много, но най-пикова беше в гимназията - возихме се с една приятелка в тролей и точно пред "Кравай" така се разхилихме (тролеят беше полу празен), че шофюорът се обърна да ни види и без да иска зави надясно и се блъсна в полицейската кабинка. И до ден днешен се смея като се сетя за този ден.

# 8
  • Мнения: 3 091
Обикновено съм ухилена - външно и вътрешно. Гласът ми е с нисък тембър, скърцащ, не особено благозвучен май. Смехът ми е силен. Имам особено изродско чувство за хумор - често пъти са ми смешни неща, които на останалите хора не са. Сега се замислих за неловки ситуации. СИгурно е имало, но на мен не ми е било неловко. Най-много някой човечец да се е спънал и аз да съм се спукала от смях Hug

# 9
  • Мнения: 6 991
Опитвам се да се скрия, ама започвам да си кривя физиономията и то пак става ясно. На сватбата едва се сдържах да не се хиля неукротимо на високопарните речи Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Иначе не знам точно какъв е смехът ми, чува се определено, но аз и много силно говоря...какво остава за смях Laughing

# 10
  • Мнения: 601
Ок,признавам- когато ми стане супер смешно си се смея без да се съобразявам,ама сега дали на някой няма да му се хареса моя смях. Смеха е здраве и не ми пука за околните. Peace

# 11
  • Мнения: 2 550
Разбира се, че ми се е случвало.
Преди няколко седмици ми се наложи да изляза от един семинар, защото се хилех като луда и ми стана неудобно  Blush Нахилих се навън на спокойствие и пак влязох  Mr. Green Заразително се смея и гръмогласно, трудно оставам незабелязана  Mr. Green
Опитвала съм се да се смея без глас, но обикновено стигам до задавяне  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 427
Не успявам да се сдържа, кво да направя! Rolling EyesПодхихикващ ми е смеха май newsm78

# 13
  • Мнения: 10 758
Смея се гръмогласно.Понякога кудкудякам като кокошка.Случвало ми се е(често) при пълна тишина да извися гръмкия си смях, направо като Боримечката.

# 14
  • Мнения: 3 447
Най-много някой човечец да се е спънал и аз да съм се спукала от смях Hug
Искаш да кажеш, че рекламата на Спрайт е мислена за тебе  Hug
Абе старая се да се сдържам. Всъщност рядко нещо може да ме разхили, така или иначе  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт