Осъдиха медиците ни в Либия

  • 13 865
  • 410
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Потвърдиха смъртните присъди на медиците ни в Либия  Cry

сега само чудо може да ги спаси  Praynig

# 1
  • Мнения: 122
Дано, уж на Коледа стават чудеса! Praynig

# 2
  • Мнения: 2 849
Не исках и все още не го вярвам . CryДано стане чудо . Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Изобщо не съм учудена  #Cussing out
Това там не е държава, а някаква долнопробна
пасмина с предводител - шизофреник !
Нямам какво да кажа повече  #2gunfire
Ще се моля да стане чудо  Praynig

# 4
  • Мнения: 5 250
И чудо не може да ги спаси, според мен  Naughty
Просто им трябват изкупителни жертви на либийците, заради собствената им немърливост, но няма да си признаят никога  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 2 125
И аз току що прочетох в нета.... Cry
Дано може да се направи нещо още...има 30 дневен срок за обжалване Praynig Praynig Praynig


http://www.focus-news.net/?id=n616611

# 6
  • Мнения: 2 891
Мисля си, че няма да успеят да ги спасат! Колкото и да ми е болни, мисля също и че щом не желаят да се съобразят с истината, фактите и многото изследвания, които се проведоха и потвърдиха невинността им, поне да не ги мъчат толкова години и..... да приключи. Sad

Представете си какво е да стоиш в затворитеим 7 г. и да чакаш невъзможното...

# 7
  • Мнения: 15 619
А защо стана така???????
Какво направиха българските власти в началото, когато медиците можеше да бъдат спасени?
Омръзна ми да им гледам зализаните физиономии по телевизията и да слушам все някакви изкилифинчени, изпразнени от съдържание и отговорност думички.
За тая работа има виновни.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И чудо не може да ги спаси, според мен  Naughty
Просто им трябват изкупителни жертви на либийците, заради собствената им немърливост, но няма да си признаят никога  #Cussing out
Oсвен това им е удобно да ги държат и през това време да им лекуват болните и да ги подпомагат богато.
Трудно се разчувствам аз, но да си призная, разплаках се, когато разбрах новината и слушах майката на една от сестрите.

# 9
  • Мнения: 6 167
Знаех, че ще стане така, но се надявах на оправдателна присъда.
Тези жени не са виновни в това, което ги обвиняват, единственото , за което се моля сега е да ги изтъргуват и Кадафи да ги помилва. Така ще стане и Щатите ще повлияят.
Явно е, че ще ги разиграват до последно, като карти в игра, която аз не разбирам.

Но ако трябва да платим - да платим.
Полудявам, че някой може да открадне 800 милиона от хората ей така, а в същото време да се говори, как ' няма пари'.  Има пари и трябва да ги платим. Така мисля.

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Изобщо не съм учудена  #Cussing out
Това там не е държава, а някаква долнопробна
пасмина с предводител - шизофреник !
Нямам какво да кажа повече  #2gunfire
Ще се моля да стане чудо  Praynig

 Peace И аз.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
 newsm11 уф, какво не преживяха...и както каза вчера сестра ми -не стига, че Гергьовден ги осъдиха(все по празници) а сега и по Коледа смъртна присъда.........
Дано ... стане чудо!!!

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А защо стана така???????
Какво направиха българските власти в началото, когато медиците можеше да бъдат спасени?
Омръзна ми да им гледам зализаните физиономии по телевизията и да слушам все някакви изкилифинчени, изпразнени от съдържание и отговорност думички.
За тая работа има виновни.

  Абсолютно точно!
  Аз се чудя как някои хора спят спокойно  Close

# 13
  • Мнения: 1 243
За този тъжен край са виновни НАШИТЕ политици!!! Това е истината...

А тези хорица са толкова изтерзани психически и физически, че вече може би се молят мъките им да свършат по-скоро! Чудя се понякога как политиците ни успяват да заспят нощем, не им ли тежи на съвестта тежката съдба на България?!

# 14
  • Мнения: 601
За тази присъда има вина в огромна степен нашата управа,понеже нищо не правят кой знае какво ,а само кършат пръсти ,седят,чакат и само отразяват новините от либийският съд и дотук  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт