пюрета

  • 952
  • 15
  •   1
Отговори
Моят Коци е на 4,5м. и не знам плодово пюре по колко и кога да давам.  newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 5 026
Предполагам  е само на мляко и не си включила друга храна-така ли е  newsm78 Можеш да даваш по няколко лъжочки "за десерт"

# 2
  • Мнения: 2 019
Предполагам  е само на мляко и не си включила друга храна-така ли е  newsm78 Можеш да даваш по няколко лъжочки "за десерт"
Peaceили между храненията

# 3
  • Мнения: 1 448
А пък може и да не даваш  Wink Не е задължително  Hug

# 4
Тои е захранен и му давам по 50гр.м/у следобед.и вечерното ядене, но той иска още и понякога пропуска млякото. rotfImao  С какво зеленчуково пюре се започва? newsm78

# 5
  • Мнения: 27 524
С какво зеленчуково пюре се започва? newsm78

Картоф, морков или тиква. Последните две са по-сладникави. Аз избрах морков.

# 6
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
По принцип се започва с картоф.Дават се първо по 1 ч.л. и с всеки изминал ден се увеличават лъжичките.След седмица може към картофа да сложиш и морков,после тиква,тиквичка и т.н.

# 7
  • София
  • Мнения: 897
плодово пюре се дава за десерт или между храненията.  Можеш да започнеш с картоф и морков. Peace

# 8
  • Мнения: 5 362
плодово пюре се дава за десерт или между храненията.  Можеш да започнеш с картоф и морков. Peace
И аз така започнах Peace

# 9
  • Мнения: 702
Захраних с морков.
Давах пладаво пюре между храненията.
 Освен следобяд може да даваш плодово пюре и преди обяд между някое от храненията.

# 10
  • У дома :)
  • Мнения: 110
привет на всички мами и от мен!
искам да споделя нещо с вас-ние скоро ще навършим 4 месеца и педито ни каза,че трябва да започна захранването на бебка със зеленчуково пюре.взела съм готово на Ганчев(морков и картофи)-как мислите подходящо ли е или да пробвам първо от картофи или само от морков домашно производство.а освен това рано ли е ,късно ли е за захранване?
започнах да давам сок от края на 2 месец ,но в последно време коликите се засилиха и от вчера не и давам-може ли да го заменя с плодово пюре и с какво ?

# 11
  • Мнения: 178
Серена, мисля,че най-добре е да даваш пюре от ябълка и морков. Аз лично така започнах,даже си ги правех сама. Слагам и адаптирано мляко в пюрето и малката си го харесва много.

# 12
  • У дома :)
  • Мнения: 110
става въпрос да давам плодово пюре между храненията,нали?а за обедното захранване трябва да е със зеленчуково,нали,защото някои захранват с плодово пюре.
вече не знам какво да правя-всеки различно казва.
а какво количество АМ слагаш  и разреждаш ли с вода?

# 13
  • Мнения: 1 555
Аз давах плодово пюре между храненията

# 14
Здравейте, мамчета! Честита Коледа!
Вече захраних с картофи и морков, кога и по колко мога да дам друг зеленчук? Пак ли започвам с по една лажица, например спанак с картоф? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт