Има ли мами които хранят децата си с донорска кърма?

  • 556
  • 6
  •   1
Отговори

Анкета

за и против донорската кърма

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 29 яну 2005, 13:21

  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Дохранвам бебка с кърма от Банка за майчина кърма вече 5 месеца. Мисля че би било добре да се знаем мамите които храним децата си с донорска кърма. За нас това беше единствен вариант и аз съм безкрайно благодарна на Банката.

# 1
  • Мнения: 4 965
Нещо не ми е ясно в анкетата #Puppy dog . Първо въпросът е дали има мами, които дават на бебоците си донорска кърма, а после изведнъж за и против донорската кърма  Thinking . Има противоречие.
Аз, примерно, съм твърдо "За" - голямото дете на моя приятелка имаше алергия, а тя нямаше кърма и до годинка и нещо вземаше от банката. Моите беби обаче първо бяха на кърма "собствено производство"  Wink , а сега са на адаптирано мляко.

# 2
Цитат на: azaf
Нещо не ми е ясно в анкетата #Puppy dog . Първо въпросът е дали има мами, които дават на бебоците си донорска кърма, а после изведнъж за и против донорската кърма  Thinking . Има противоречие.
Аз, примерно, съм твърдо "За" - голямото дете на моя приятелка имаше алергия, а тя нямаше кърма и до годинка и нещо вземаше от банката. Моите беби обаче първо бяха на кърма "собствено производство"  Wink , а сега са на адаптирано мляко.


хи хи
видях че съм обаркала анкетата но късно Grinning
Срам ме е че съм статистик а я направих като първия човек Laughing рябваше да има и анкета и тема но отговорите на анкетата да са а) за и б) против и В) нямам мнение
Това е

# 3
  • Мнения: 1 753
Аз също храня бебето ми с донорска кърма. Честно казано съм много доволна и искам да поздравя всички донорки за кърмата, която дават!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Последно реши какво да пише в анкетата, за да я поправям ако трябва:
- За и Пторив донорската кърма по принцип
или
- Давате ли донорска кърма или не

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Цитат на: boo
Последно реши какво да пише в анкетата, за да я поправям ако трябва:
- За и Пторив донорската кърма по принцип
или
- Давате ли донорска кърма или не

а) за
б) против
в) нямам мнение


Извинявай за притеснението  Confused

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Oк, оправих го още одеве Wink

Общи условия

Активация на акаунт