Лунен ден-20.12-16.01ч.

  • 2 999
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Хайде на новолунието.Който разбира тук се спира Peace.За предпоследен път тази година на 20(сряда) от 16.01 часа.Успех Peace

# 1
  • Мнения: 252
Аз хубаво подсещам ,но незнам дали ще лунувам.Утре със съпружеското тяло Heart Eyes имаме годишнина.Та едва ли newsm78, но може да празнуваме през уикенда Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 11 505
Записвам се!От 5 седмици не съм пропускала лунната диета и съм много доволна от резултата. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 147
И аз се записвам - ще ми е 4-ти път. Обаче не е последното лунуване за годината, има още едно - другата сряда! Аз резултата от миналата седмица - 1, си го възстанових, защото ми съвпадна с цикъла, а по това време яма като ламя Embarassed Embarassed Embarassed. Та затова сега запретвам ръкави и с пълна сила ще карам на течности.  То пак се очертава да е по-лесничко, защото е от следобяд Laughing. Утре ще се подкрепяме заедно!

# 4
Много моля, напомнете ми какво може да се пие или яде. А другата сряда кога е лунният ден?

# 5
  • Мнения: 3 453
и ние имаме годишнина...та този път ще пропусна

# 6
  • Мнения: 780
и аз съм с вас момичета от около година насам ще ми е за първи път дано успея
преди това с моята майка редовно го спазвахме и аз бях свалила за година около 5 кг които си запазих а майками цели 14

ами успешно лунуване на всички Hug

# 7
Абе мацки я ми кажете какво се пие и колко се сваля! Praynig

# 8
  • Мнения: 252
Много моля, напомнете ми какво може да се пие или яде. А другата сряда кога е лунният ден?
27(сряда)-16.48 часа.Нищо не се яде, пие се вода и фрешове Peace
 Обаче не е последното лунуване за годината, има още едно - другата сряда! Ами аз съм написала предпоследно newsm78

# 9
  • Мнения: 769
Ха, този път видях на време темата! Друг пък все я хващах като съм закусила/обядвала солидно..
А дано разтоваря едно килце, че празници едват ей, от маса на маса пак ще сме... Joy

# 10
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз ще лунувам вече за 4ти път.Харесва ми това лунуване,защото е само за 24 часа,а резултатите са много добри.Дори и да не се свалят кг. си заслужава, за да се прочистиш малко.
Хайде успех на всички!

# 11
  • Мнения: 2 897
Ммм,чудесно GrinningТъкмо след рождения ден на синчето Party

# 12
  • София
  • Мнения: 1 809
На линия съм... На мен много ми харесва да лунувам

# 13
  • Мнения: 1 063
И аз съм лунатичка! Sunglasses

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ихааа, тъкмо с майка си блъскахме главите от колко часа е, че сме изгубили таблицата. Знам си аз, че винаги мога да разчитам на съфорумките   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт