За влагата и мухъла

  • 1 816
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Момичета кажете имали ли сте такъв проблем?И ако да как го разрешихте?Тук има изсушители за въздух но струват 399-499лева #CrazyЧували ли сте за по евтини изсушители?И някоя от вас  е използвала препарата Savo да сподели мнение за него или за по ефикасен продукт.Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 8 242
Сложете си изолация и си сменете дограмата Simple Smile Иначе спасение няма..

# 2
  • Мнения: 95
Този проблем го имаме и ние, "Саво" е много ефикасно, но мирише доста на хлор и не става за всякакви повърхности, защото ги поврежда. Купихме си влагоуловител, който реши  проблема донякъде, но не напълно. Аз го поставям на 60%, може би ако го поставя на повече няма да има влага, но тази стая ни е спалня и не е добре въздуха да е много сух.
Нашият мухъл се появи точно след като си сменихме дограмата и сложихме изолация.

# 3
  • Мнения: 2 323
Този проблем го имаме и ние...Нашият мухъл се появи точно след като си сменихме дограмата и сложихме изолация.

При нас също на балкона, който остъклихме с ПВЦ и имаме изолация. Там ми е и простора...Отварям да се проветрява...Мухал има пак, миналата година го ликвидирахме със Саво, но то е временно решение. Догодина - изолация отдолу - на тавана на съседите Wink

# 4
Ползвала съм Savo унищожава мухъла, но и стените. Решава проблема временно, чисти мухъла и той пак се появява. Ако пръскаш повече тапетите си променят цвета и латекса се  напуква.  Трябва често да се проветряват стаите и да се прави течение.  Знам за една боя американска Термошилд, тя предотвратява влагата и конденза, но не съм я пробвала. Мисля, че е добра.

# 5
  • Мнения: 4 546
нашият го взехме за 299 от Ритони http://www.ritoni.com/results.php?cat_ID=83. някои мами писаха , че в метро има и по 250. марката я чух за пръв път , но се решихме да го вземем, а продавачката каза , че ас испански и фирмата се занимавала само с производството на подобен род уреди  newsm78 оставям го на 50% нон-стоп. най-много вода се събира през нощтта .

# 6
  • Мнения: 1 427
Саво-то е временно разрешение на проблема.След време пак се появява.Редовно проветряване му е майката и добра изолация! Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 451
При нас се появи в нов апартамент, с външна и вътрешна изолация и ПВЦ дограма! Решихме проблема с климатик  Peace Вече няма следа от мухъла, дори петна по стените не останаха, а беше страшно  !

# 8
  • Мнения: 6 472
Нормално е като се сложи  и ПВЦ да се засили проблемът с мухъла. Като изолирате и уплътните всичко кондензът и влагата се увеличават, защото няма вентилация. Решението е във вентилацията на помещенията - абсорбатори, вентилатори, влагоуловители. Саво е временно решение. Действа за около месец, след това пак започва да се развивав плесен Sad Имаме този проблем в кухнята. Външната изолация решава впроблема до определена степен, но подозирам че лятото като сложим ПВЦ ще стане ад. Обмисляме варианта за някакъв мощен абсорбатор.

# 9
  • Мнения: 4 546
при нас проблемът не беше само мухълът - от конденза стената под прозореца подгизваше. всеки ден с един пръст по-надолу слизаше влагата, направо полудявах като погледнех  #Crazy #Crazy #Crazy а сега дори стената се изсуши  Simple Smile

# 10
  • на път
  • Мнения: 2 804
нашият го взехме за 299 от Ритони http://www.ritoni.com/results.php?cat_ID=83. някои мами писаха , че в метро има и по 250. марката я чух за пръв път...

Намерих адрес от сайта, но само в Бургас ... а в Дофия?

# 11
  • Мнения: 4 546
ами аз съм от бургас  newsm78 освен в метро да провериш  newsm78

# 12
# 13
  • Мнения: 1 734
Сещам се, че някъде бях чела за специална боя, която предпазва от мухъл. Но не помня нито име, нито къде се продава.  Ако някой има подобна информация нека сподели

# 14
  • Мнения: 689
От това оттърване като че ли няма. Всичко направено е временно решение на проблема. И със Саво пръскахме, и изолации слагахме и със специална боя боядисвахме и все същото...

Общи условия

Активация на акаунт