Na kolko chasa da go karmia?

  • 382
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Zdraveite na vsichki mami.Imam vapros. Moeto bebe e na mesec i deset dni i do sega se karmim na dva chasa i po-malko.Iskam da popitam dali vse taka shte se karmim i da se nadiavam li che niakoga shte porazredim grafika?Verno che se rodi golemichak-4.450kg i ima apetit.No vse pak .Pozdravi na vsichki.

# 1
  • Мнения: 4 242
Дъщеря ми се роди 4кг, винаги е сукала често, по малко и до ден днешен така се храни. На мен лично не ми пречи.
Изчакай още малко, обикновено през 2-я месец децата си създават някакъв режим и поразреждат интервалите.

# 2
  • Мнения: 2 829
Честито бебче!
Не се тревожи, детето ти постепенно ще започне да суче много по-бързо, вероятно ще си увеличи само и интервалите.
При нас това стана горе-долу като навърши 2 месеца. Още помня времето, когато ми се струваше че кърмя непрекъснато!
След това започва блажения период, когато дори и да суче често се наяжда много бързо и ще имаш време Grinning 

# 3
  • Мнения: 164
Благодаря за информациата.Наистина ми е полезна.Малко се поуспокоих.Дано да ми остава повече време от сега.За момента суче по 30мин.и докато се оригне и после коликите и то дошло време за следващото хранене.През ноща не прави пауза .Снощи май си почина между две хранения 3 часа-направо чудо.Ще видим като направим два месеца дали ще реши да си почива повечко.

Общи условия

Активация на акаунт