Има ли други babywearers дето ще ходят на конференцията в Ню Йорк?

  • 636
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Девойки от всички щати, съединявайте се  Joy
Я кажете някой друг ще ходи ли на Babywaring Bonanza-та на 21 Януари в Ню Йорк? Ние мислим да отидем, ако има и други, дайте да се организираме да се видим Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 393
За какво става дума? Дай инфо, моля.

# 2
  • Мнения: 7 091
За какво става дума? Дай инфо, моля.



Ето тук може да видиш официалния им сайт:
http://www.babywearingbonanza.com/index.html

И аз нали си падам babywearer ( бебеносач дет де вика  hahaha Joy) съм се нагласила отпреди 3 месеца , че ще ходим, ама чакам да ми каже мацката дето организира как стои въпроса с паркинга, че ще се помъкнем като охлючите с къщата на гърба  Laughing.
Ако има други желаещи ще ми е супер приятно да се видим!  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 091
 Съвсем ли никой няма?? Sad
ПОне мами , които ще ходят (или са от Ню Йорк) по това време да се видим, макар и за малко?
  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 367
живея тук ве1е 7 години и не преставам да се у1удвам как американеца от едно пар1е плат-слинга в слуа1ая прави купон,1е и томболи,храни и пр. 1удеса са намесени..
весело изкарване,ние сме дале1 а и отдавна не се носим защото ни гръб ни ръце ми останаха..

# 5
  • Мнения: 1 393
Tandoori, аз съм малко далечко.
Пък и от много чудене дали слинг или кериър да купя и ползвам, в крайна сметка съм с нито едното, нито другото и май така и ще си остана.  Wink

Но звучи интересно, де, непременно да дадеш отзиви като се върнеш- на мен поне ще ми е интересно, а може и нещо новаторско да демонстрират и ти да ни светнеш после.  Wink

# 6
  • Мнения: 7 091
Tandoori, аз съм малко далечко.
Пък и от много чудене дали слинг или кериър да купя и ползвам, в крайна сметка съм с нито едното, нито другото и май така и ще си остана.  Wink

Но звучи интересно, де, непременно да дадеш отзиви като се върнеш- на мен поне ще ми е интересно, а може и нещо новаторско да демонстрират и ти да ни светнеш после.  Wink

Ще има даже и ревю  Laughing Joy
Ще пиша разбира се! Само дано не ни мине котка път и времето да е хубаво за пътуване, че посред януари месец с децата, не знам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 091
живея тук ве1е 7 години и не преставам да се у1удвам как американеца от едно пар1е плат-слинга в слуа1ая прави купон,1е и томболи,храни и пр. 1удеса са намесени..
весело изкарване,ние сме дале1 а и отдавна не се носим защото ни гръб ни ръце ми останаха..

Анет, защо не пробваш наистина слинг? Аз и баткото дори слагам ( е, той не винаги иска да е на ръце вече ) и ми е много по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт