Препоръчайте ми педиатър в Трета градска

  • 900
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте мами,
позволих си да пусна темата в този форум, защото търся лекар за детето на близка приятелка (която в момента няма интернет), който да подкрепя кърменето и също да е добър специалист. За предпочитане е да е в Трета градска болница. Приятелката ми е адски недоволна от настоящата си педиатърка. Детенцето й има храносмилателни проблеми и вече цял месец е много нервно, ака по 10 пъти на ден и то слуз. Педиатърката й отказва направление за гастро-ентеролог и алерголог, защото счита че е веща във всички области и само се пазари с нея да спре кърменето и да започне да храни с АМ, макар че има много кърма. Сложила я е на зверска диета, защото твърди че се касае за АБКМ без да е назначила каквито и да е изследвания, но положението не се подобрява, даже напротив. Моля ако можете да препоръчате добър специалист ще съм ви много благодарна.

# 1
  • Мнения: 115
Ние ходим при друг лекар, но за лекар от трета градска са ми препоръчвали Трифонова, но нищо повече не мога да ти кажа за нея. Ние ходим при др. Субев, който е за кърменето, но е на ул. "Цар Иван Асен ІІ". Здраве и весели празници

# 2
  • Мнения: 168
и двамата ми сина са при Гергана Георгиева. мисля, че добре диагностицира, макар че обикновен е много бърза и трябва ти да питаш повече - с една дума не искам да я препоръчвам като съвършена. доволна съм от действията й при болектите после - противник е на антибиотиците, докато може без тях. за кърменето е. пиши ми, ако е нужно повече

# 3
  • Мнения: 386
Доктор  Валентина Трифонова педиатър и логопед - 3-та Грацка работи преди обяд до 13.00 часа всеки ден  много сме доволни кабинетът и е на първият етаж  и няма да ви върне.. както правят много други доктори от тази болница защото не съм се записала още докато съм била бременна... на нероден Петко доктор трябва да търся Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт