Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 10 800
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Мили родители,
споделете с какъв подарък ще зарадвате детето си за празниците!
 happy bd
Пардон, не вие - Дядо Коледа! santa2


Дъщеря ни Мария е почти на 7 г., но предпочита играчки за по-малки деца - светещи, механични, звучащи. Замислям се дали да не й вземем нещо за сензорна стимулация, напр. надуваем басейн с топки:

Все още обмислям въпроса. Иска ми се да намеря баланса между забавното и полезното.
Давайте идеи!

# 1
  • Мнения: 313
Ние решихме да заведем децата в един магазин за играчки и да посочват, а таткото да плаща...после да няма мрънканици и "дядо Мраз не е разбрал" - всичко на момента Simple Smile

По-късно ще докладвам.

# 2
  • Мнения: 2 567
Ами моята вече е зарадвана с парфюм, защото прерови апартамента и го намери  Close  Затова днеска и купихме друг подарък, който ще стои в офиса на баща и и ще се опитаме да го опазим в тайна до деня на коледа. Това ще е малко мисия невъзможна, предвид големината му, наблюдателността на Бети и това, че ще пътува до града на бабите, където ще правим коледата.
Новият подарък е волан с педали за компютъра  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 802
Аз пък за сега не мога да измисля никакъв подарък, нито за дъщеря ми, нито за племенницата...Ми те всичко си имат!  Crazy
Но ще следя темата със интерес, може да ми дойде от вас идея за подарък  Hug

# 4
  • Мнения: 4 414
НИя получи докторски комплект от офисния дядо Коледа Wink цялата плюшена менажерия е подложена на профилактични прегледи  hahaha купихме го от Метро - струва 9 лева и има доста неща: чанта, слушалки, невроложко чукче, "дигитален" термометър, апаратче за кръвно, огледалце на гърло, едно, с което се гледат уши, спринцовка...май това е.
тя си е поръчала раница!с мазила Shocked, ама ние с баща и сме против/хич не обичам намазани с гримове малки деца/ и още не знам какво ще и донесе домашния дядо КОледа...

# 5
  • Мнения: 474
Малката -7г си поръча мобилен телефон даже щях да ви питам преди година може би предлагаха телефони мисля че бяха с пет номера /тоест лесен за комуникация/дали ги има ще някой да знае?Голямата на 14г си поръча сребърен синджир  и гривна /тип верига/.още не съм ги купувала може би в края на седмицата.

# 6
  • Мнения: 1 710
Ния - на 3 г. ще се снабди с детски сервиз, ама порцеланов, голям мерак беше - малки чашки и чинийки, много е сладък и струва към 13 лв.
А гого си е поръчал джип, та още умуваме какъв точно, че то разнообразие голямо.

# 7
  • Мнения: 263
На моят син дядо Коледа ще му донесе кола, която се кара. От тези които се водят кола-проходилка. На него проходилка не му трябва но много отдавна ги гледа тези коли и зная, че много ще и се радва и му се иска да може да се вози на такава! Като я подарим ще сложа снимка.

# 8
Имам две прекрасни момчета. На малкия 7г. Дядо коледа му е заделил кола - тип Бъги, а на големия над 15г сигурно някоя модерна дрешка или хубав парфюм. Общия им подарък не съм им го казала от 26.12 на почивка във Велинград - с басейни и фитнес.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 826
Дядо Коледа ще донесе на Буби един голям пъзел с буквите-от тези гумираните,които стават като килимче.За Мими пък ще има влакче на релси-нищо,че е момиченце,тя все се заглежда по подобни момчешки работи Laughing.

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
добре че Дани имам дядо... иначе щеше да остане без подарък така сме цъфноли та вързали
подарък е влакче и пиано - малко пиано на крачета със столче - щото в къщи при нашщите има истинско пиано и той умира да свири на  него
иначе голямата ми мечта беше да му взема нещо акумулаторно... но при тези обстоятелства мама ще бъде акумулаторната батерия Wink
има толкова много неща дето бих взела... но за сега няма как
-къщичка за игра /имаме/
-конструктор
-количка от тези с педалите/колело
- моята мечта ЛЮЛЕЕЩО се конче - има дървено в Хит 50лв или плюшени играчки - имаше ги на коледния базар в НДКС миналата година 60-70лв
- и видях малко люлеещо се кресло в Хит около 25лв
- много готини чин с маса пластмасови за малки деца - това фирма Мони
- черна дъска на крачета за писане с тебешир - пак Мони
- за момчетат голям камион
- за момичетта - количка за бебе
- влакче класическо по релси
- тези надуваеми играчки - кораби и т.н. с топки дето са - центрове за игра
- разните "подражателни игри" - сега има тонове - то не са кошници за празаруване с пазарни продукти, то не са лекарски чанти, инструментите на тати и т.н. и т.н.
- харесват ми разните музикални играчки за учене на азбука и тези елементарни детски "компютри" за по-големите

# 11
  • Мнения: 3 537
На Анелия -къщичка,от тези сглобяемите ,да си играе вътре,докторски комплект,готварски комплект,музайки,книжки,куклена къща,от тези със стаи и обзавеждане вътре и малко нови дрешки.За сега това.
На Станислава-парфюм,голям албум за снимки и нов JSM.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356
Валенце, това с буквите и нашия дядо Коледа ще го донесе. В голяма чуденка съм какво друго, защото тя до месец два мноо обичаше занимателните играчки, тия дето се натискат копчета и т.н, а сега й помина мерака. С кукли още не си играе, за къщички и надуваеми нямаме място.
Искам йоника, имало на Илиенци по 20тина лева- големи с клавиши и микрофон, и със запомнени мелодии, но няма как да се добера до там  Confused Искам и магнитна дъска с голееми букви за залепяне.
Нищо не съм купувала още (освен буквите-килим)  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 9 826
Дени/много ми е дълго това с дъщерята на.. Mr. Green/миналата година за Коледа взехме на Буби страхотна йоника от Илиянци.Хубавото и беше,че освен пиано,в горната и част беше игра-имаше различни животни и плодове в нещо като лабиринт-детето само трябва да закара съответния плод до животното,което го яде,примерно заек-морков....Пиша в минало време,защото тази играчка не оцеля много дълго Confused.

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
При Яни е сложно, защото преди 5 дена му беше и рожденият ден, там получи джип с дистанционно. Междувременно получи две пушкала (светкащи и пищящи с фенерчета, очила и прочие аксесоари, още една кола с радиоуправление и комплект тип "сафари" с джип, слон, клетка и една фигурка дето може да се мести от джипа в слона...). Дядо Коледа вчера в яслата му донесе плюшена кола Лайтинг от филма "Колите", напоследък е пощурял по него, но не и се зарадва особено  Sad, а аз толкова обикалях и търсих... Все пак снощи реши, че ще спи с нея, та малко ми поолекна...
А за Коледа още се чудим, а не остана време. Този басейн с топките изглежда много атрактивно, но у нас просто няма вече място...

Общи условия

Активация на акаунт