Модел за жилетка

  • 5 771
  • 21
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета,
майка е купила прежда,през определена дължина се редуват три цвята.Чудя се каква плетка да й направя.Приемам идеи  Wink

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 3 835
Леле, кравичке, тази бялата е върха, мило и драго давам за такова жилетче, казвай колко парички искаш и веднага ти ги пращам, само да ми изплетеш, такава красота. Praynig Praynig Praynig Praynig newsm20 newsm03 newsm51

# 4
  • Мнения: 1 072
Аха, гледам нашумели са напоследък жилетките с това закопчаване. Може да те уредя с жилетче, но на пролет. Тъкмо да си се фръцкаш само по него.  Hug Grinning Grinning

# 5
  • Мнения: 3 835
Аха, гледам нашумели са напоследък жилетките с това закопчаване. Може да те уредя с жилетче, но на пролет. Тъкмо да си се фръцкаш само по него.  Hug Grinning Grinning

Благодаря ти много, когато имаш някаква възможност, само ми пиши на ЛС.   bouquet  bouquet  bouquet smile3525

# 6
  • Мнения: 3 861
ох аз малко ни в клин ни в ръкав....

Видях страхотна прежда и си я купих, но аз НЕ мога да плета и сега се чудя какво да я правя, мноооооого е хубава...Супер дебела вълнена нишка в черно(3 чилета) и червено(1 чиле) като на кока - кола червеното, нямам и идея за пуловер/жилетка, ако някой иска да ми оплете срещу заплащане разбира се, или да сподели поне идея за нещо красиво ще се радвам много, иначе ще трябва аз да се уча да плета...а може и някой да ми покаже основните неща и да ме остави да се обеся на кълбото Sick

# 7
  • Мнения: 3 835
и да ме остави да се обеся на кълбото Sick

 hahaha Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy

 smile3505

# 8
  • Мнения: 3 861
и да ме остави да се обеся на кълбото Sick

 hahaha Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy

 smile3505

Нещо гледам ти е смешно, а??? Crossing Arms
Ти се уреди, а аз тепърва трябва да се уча Crazy

# 9
  • Мнения: 1 072
Вижте какво  Mr. Green  Аз съм много заета,  но ми хрумна чудесна идея.  Аз си купувам преждата от едно малко магазинче на центъра на Пазарджик. Това магазинче е на едно момиче наша възраст, което постоянно плете. Бизнесът му върви трудно, постоянно го изнудват с наема, а заради ниската покупателна способност на трудолюбивите ми съграждани продава нещата си изключително евтино. Не й правя реклама. Просто я харесвам. Сприятелихме се около пазаруването ми за коледния базар и тя ми помогна много в избора на прежди. Но като й гледам нещата, често се възхищавам. Има и машина за машинно плетиво.
   Лошото е само, че не ползва интернет. Ако искаш Лили, снимай си преждата. Пусни тук снимка. Аз ще ти предложа модел, съобразен с вида на нишката. Когато ти си харесаш модела, аз ще й ги покажа и тя ще каже за колко пари и колко време може да ти ги оплете.
   Ако схемата проработи, ще измисля начин да снимам плетените и произведения и да ги пускам в нета, от където спокойно да можете да си пазарувате или да правите поръчки.
   Моля, всеки, който харесва идеята да напише това.


vilism, извинявай, че ти оспамихме темата.

# 10
  • Мнения: 3 835
Кравичке, на мен много ми харесва идеята. Щом момичето може да ми изплете същата жилетка. Но аз не разбирам от прежди, и няма да мога да си купя прежда. Просто искам такава жилетка като на картинката, същата, даже и размера ми е същия. Говори с момичето, и ако е съгласна, да измислим начин, как да пратя паричките. И аз се извинявам за спама. От тук нататък, ще ти пиша на ЛС.

# 11
  • Мнения: 1 072
Приемете това като извинение за спама.

           

       

# 12
  • Мнения: 3 835


Ей, тази най ми харесва. Страшна е!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 802
Летяща, идеята ти е превъзходна! Ще следя темата с интерес  Heart Eyes

# 14
здравейте,
рових се в нета и специално се регистрирах тук заради темите с плетивото.

преди време си намерих този модел. така и не успя никой да ми разгадае според табличката  как се плете Thinking.
ако някой има идея ще съм особена благодарна да я сподели.



Общи условия

Активация на акаунт